Je lidonácek Tomáš Zdechovský i bez páteřní sviňák?

Miroslav Macek je skvělý až úžasný pozorovatel dění kolem nás. A tu přišel s podivnou informací, která se týče Tomáše Zdechovského, to je ten lidovec co parazituje v Evropském parlamentu, jeho předseda strany jezdí lízat řitní otvory nacistům ze Sudet a jejich ministr kultury, lhář a podvodník, by z nás viděl další spolkovou zemi SRN.

Tomáš Zdechovský v kabaretním sále Bruselské říše zla


“Lidovecký europoslanec Zdechovský prohlásil v europarlamentu, že prezident Zeman je opilec, za kterého se stydíme. Kupodivu jeho šéf Juncker mu nevadí…,” píše Miroslav Macek ve svých tradičních glosách, kdy dále dodává, že prohlášení Zdechovského je typicky lidovecké: Tato malá strana vždy měla a má tendenci mluvit úplně za všechny.

Co k Tomášovi dodat? Jako jeho vrstevník se mu divím, že mu to stojí za to dělat ze sebe před lidmi vola. A je jedno za kolik peněz. Přeci pro naši generaci, která dětství zažila v hnijícím socialismu a dýchala pak od dospívání svobodu, není dostatek peněz na to, abychom obhajovali bruselskou totalitu a to ještě na úkor nemocného prezidenta, který navíc v ní snad i věří. EU je zlo a jako zlo musí být zničeno. Zemana mám rád jako osinu v zadku, ale lhát o něm může jen přízemní sviňák.

Tome, všeobecně se ví, že Miloš Zeman trpí silnou cukrovkou. V rámci nedodržení správných dietních opatření a to na různých sympoziích, summitech a při veřejném životě je celkem těžké, dochází proto u Zemana ke dvou typům záchvatů – nedostatek krevního cukru a přebytek krevního cukru. Silní cukrovkáři mají v dechu tolik acetonu, že i tzv. nadýchají.

Takže Tome už jsi jen totální a bezpáteřní lidovecká a prolhaná bestie, když tvrdíš, že je Miloš Zeman opilec. Ten se nikdy netajil s mírou, kterou vypil. A tvá modla Juncker, kterému možná i feluješ, to je opilec, který ještě lže, že jím není.

Tome, nadešel Tvůj čas, aby’s šel už konečně do prdele!