Posrala se Julča Tymošenko v kině, nebo jí šplouchá na maják, či to myslí vážně, že chce střílet vlastnoručně Rusy?

Nikdy jsem si nemyslel, že mne jako autora bude inspirovat hlavní mediální proud, ovšem časy se mění a mediální proukrajinská hysterie asi zažila bod zlomu, jelikož novinky.cz byly schopny publikovat článek s titulkem: „Je třeba je střílet, řekla o Rusech Tymošenková v odposlechu.“ Vzpomínám si, jak všichni bili na poplach, že tato plynová královna, mezinárodní zlodějka ruského plynu na Ukrajině a pravomocně odsouzená tunelářka, která se z vězení, kde měla raději shnít, dostala tím, že ukrajinští nacisté spáchali puč; bili na poplach, že má Julča Tymošenko podlomené zdraví. Nechtěl jsem věřit, že je nemocná, ale její poslední prohlášení to potvrzují, ale ta nemoc je trochu jiná, ona je nemocná na duchu, ona má duševní poruchu – sadistická nestvůra z Ukrajiny. Potřebuje léčbu, ale v kleci pro šílence.

Pravá tvář Julči Tymošenko

Pravá tvář Julči Tymošenko

Následné citáty sama Tymošenko, duševně chorá Jučla, potvrdila, že jsou autentické, tak posuďte: “Je třeba se zbraní v ruce bít do těch zatracených Rusáků včetně jejich vůdce,” tím měla na mysli, že je třeba zlikvidovat ruského prezidenta Vladimira Putina. Ve svých myšlenkových zvratcích pokračovala slovy: “Sama jsem odhodlána vzít do ruky zbraň a střílet.”

Aby to všem nestačilo, tak vyhrožuje Ruské federaci, že právě ona se postará o to, že Rusko nebude nic jiného než spálená země. “Využiju teď všechny své styky. Jakmile toho budu schopna, zapojím celý svět, aby z Ruska nezbyla než spálená země,” řekla do telefonu šílená krvelačná bestie Tymošenko, když telefonovala s bývalým místopředsedou ukrajinské bezpečnostní rady Nestorem Šufryčem. Telefonický hovor se uskutečnil minulé úterý.

Kličko vyzval demostranty k zabití Janukovyče; Na Ukrajině by mohla propuknout občanská válka

Nevím, jaká slova by byla vhodná na komentování takových prohlášení politika, který otevřeně v rozhovoru s jiným politikem navrhuje jako zahraniční řešení sporů se zahraničními sousedy masovou genocidu. Na Ukrajině je to asi běžné, protože jiný mentálně postižený jedinec z Majdanu Kličko, vyzýval tamní nacistické teroristy, aby prezidenta Janukovyče zavraždili po vzoru Kadáfího nebo rumunského Ceausesca.

Dokonce měla v rozhovoru Tymošenko říci o Rusech žijících na Ukrajině: “Ať je sakra postřílejí atomovými zbraněmi!” Takto měla odpovědět na otázku, co bude s Rusy na Ukrajině nyní. Toto ovšem měla popřít, kdy podle ní je tato část odposlechu upravena ruskými tajnými službami. Ovšem veškerá prohlášení výše potvrdila jako pravdivá, proto usuďte sami.

Vyhrožovala, že sama je ochotna vzít zbraň do ruky a střílet do Rusů, tak proč by na to nepoužila atomové zbraně, když v ukrajinském parlamentu se projednává odstoupení od mezinárodní smlouvy o nešíření jaderných zbraní, tak aby Ukrajinci mohli aktivovat svůj nukleární válečný materiál, který jim po sovětech zbyl.