Pokrytecký kuřák a lhář Zeman

Miloš Zeman je znám tím, že kouří kdekoliv. Prostě si s tím nepáře. Když si chce zapálit, tak si zapálí. Dále je znám tím, že jeho myšlenkové pochody jsou zákeřnost nad zákeřnost a lež nad lež. On mluví tak, aby to vyznělo jako A, ale pak stejně chce činit B.

Miloš z Eman


“Protikuřácký zákon” podepsal, neb zase lhal o tom, že je jako kuřák ve střetu zájmu. Jenže tento zákon neřeší jen kouření, to je mediální lež, těch zmrdů, kteří jej prosazovali a média jim v tom pomáhala a tuto lež šířil i Miloš Zeman.

Zákon například zakazuje podnapilým cestovat MHD, ukládá povinnost hradit krevní testy alkoholu v krvi, ač jsou i negativní – takže pokud jste cukrovkář a nadýcháte, tak se budete bránit odběrem, ale ten musíte uhradit. Nebo také trestá sebevrahy, kterým se nepodaří sebevražda pokutou 50 tis. korun. Takže jaký “protikuřácký zákon” Miloši Zemane, to jste tak senilní? Ne, nejste. Vždy jste byl nebezpečný, brutální a pokrytec.

Proč pokrytec? Spojil se s nenáviděnou novinářskou žumpou, póvlem a hnojem, jen aby zavedl v zemi policejní stát a diktaturu tím prohloubil. A sám si neohroženě kouří na palubě vládního speciálu na cestě do Vietnamu a zpět. Každý kuřák, který bude volit Zemana, je především čur..k. A jiní voliči si to musí vysvětlit, jak chtějí, ale rozumu taky moc nepobrali. Nejhorší bude, že by se zase muselo volit proti nějakému havloidnímu šmejdovi a to by mohl mít tento levičácký pokrytec štěstí, že se pak na lafetě poveze, jelikož další pět let mu asi štěstí nedá.