Přivandrovalé vrahy nepřijímat. EU opustit

Je to potvrzeno. Největším ohrožením České republiky není Rusko, nýbrž Evropská unie, kdy mráz vyděračské totality přichází z Bruselu a Jean-Claude Juncker, by měl být, při jakémkoliv pokusu o vstup na svrchované území České republiky, zadržen a souzen, kdy odměnou za spuštění řízení k zavedení sankcí by mu mělo být užití si pobytu na malebném hradě Mírov.

Vlajka EU v plamenech

Evropská komise tvrdí, že neplníme závazky vzniklé dohodou o přerozdělování přivandrovalých parazitů, teroristů, zločinců a vrahů, které do Evropy dovážejí neziskovky financované EU, Sorosem a jinými zločinci. Dále lidmi, kteří jsou vyhánění ze Sýrie, aby ji po válce vedené Američany proti Syrské arabské republice, neměl tuto zemi kdo obnovit.

Prohlášení EU je tzv. v newspeaku – podle nich je jednostranná dohoda, kdy Česká republika, Polsko a Maďarsko nesouhlasí, dohodou. Neplnění závazku z této “dohody” je podle nich porušení pravidel EU. V překladu: My jsme Vám to přikázali, vy neposloucháte, tak zahájíme vydírání a pak nastane trest. Uložíme na Vás sankce.

Řešení. Okamžité zastavení financování chodu EU, vypovězení Smlouvy o unii (tzv. lisabonská) bez jakéhokoliv jednání, ochrana hranic, koordinace postojů se zbylými státy Visegrádské skupiny. Podobné reakce už zazněly i z polské vlády, pro Maďary nic nového. Fico na Slovensku kličkuje, ale co naši blbci ve vládě??? Kde mají koule? Nemají. Vyměnit.