Petr Fiala z ODS je cigan, bo cigani jakodyž tiskne

Když je blbec předsedou strany tak se může stát i toto: “Rasistické urážky pana Fraňka na sociálních sítích jsou nepřijatelné. Jeho názory nejsou v souladu s našimi hodnotami. Pokud se za své nechutné výroky neomluví, nemůže být nadále členem ODS,” napsal předseda ODS Fiala.

Petr Fiala – Jaké bere drogy že si hraje na Ježíše | foto: ODS

Tupý Fiala z Brna reagoval na toto: “Když si následník bere Cikánku, co by tam dělal?” komentoval člen nymburské oblastní rady ODS René Franěk na Facebooku otázku, proč na sobotní královskou svatbu prince Harryho a nyní už vévodkyni ze Sussexu nepozvali prezidenta Miloše Zemana.

“Jo a tady v Ostravě je cigan, taky i ten kdo lže, bo ciganit je lhat! Tož zdruv jak cyp, ty blbe Fialo!”

K tomu jen krátký komentář:
Pokud nemůže být podle Fialy René Franěk členem ODS, když používá slovo “cikánka”, tak nemůže pak být Petr Fiala členem lidské společnosti, jelikož lidé se vyznačují určitou inteligencí, kterou Fiala popřel, jelikož Cikáni jsou etnikum, které se skládá s tzv. Rómů a Shitnů, to jsou dva cikánské kmeny. U náš žijí převážně cikáni kmene Rómů (v jejich řeči je Róm člověk, tak kdo je rasista?).

Fiala dokázal, že v rámci jakési diktované politické korektnosti, je třeba se chovat i jako debil a popírat základní fakta, jako že třeba pohlaví jsou jen dvě, protože to je biologie, a že cikán je cikán. Vlastě třetí pohlaví může být Fiala, cosi bez mozku a plácající nesmysly. Fialo zamysli se nad sebou a odkráčej nahý do ztracena – to blázen Tvého typu může.