Tak nám nácek Chovanec údajně dočista zešílel a měl by vyměnit oblek za pyžamo, kdy by měl být chovancem v Bohnicích

Socialista a liposukcí vylepšený ministra strachu za ČSSD, který opanuje Ministerstvo vnitra se patrně snaží o totální zákaz slova, projevu a shromažďování. Jedná obdobně jako nějaký K. H. Frank. Jeho postoje děsí, jelikož k nacismu nemají daleko. Ono rozdíl mezi národní socialismem a socialismem 21. století v Evropské unii je nulový.

chovanec Chovanec

chovanec Chovanec

Je tedy Chovanec z ČSSD nácek? Jeho projevy tomu odpovídají.

Osobně se mi veškeré masové demonstrace v centrech měst nelíbí, jelikož dav tvořený 100 inteligenty s IQ 130 nemá hromadné IQ 130.000 nýbrž ten dav hodnotu IQ 100. Tedy i velmi inteligentní člověk se v davu projevuje jinak.

Jenže je to základní lidské právo chodit na demonstrace a shromažďovat se a je jedno zda nesou makety šibenic, gilotin či čehokoliv, jelikož to jsou jen makety a symboly, které vyjadřují nějaké postoje a svoboda postojů je nám také garantována.

To se však nelíbí deviantům a zrůdám socialistickým, kteří likvidují veškeré svobody v rámci EU a tvoří nový žalář národů.

Není nebezpečná šibenice na demonstraci, ale je nebezpečný sám Chovanec

Chovanec jako chovanec má přirozeně právo také na svobodu slova. Tedy může k šibenicím vyjadřovat jakékoliv postoje. Ovšem jako ministr se má vyjádřit: „Nelíbí se mi to. Nesouhlasím s takovou politickou kulturou.“ Pak by ani pes neštěkl.

Jenže Chovanec se zachoval jako totalitní zrůda. Zkritizoval policisty, že šibenice na demonstraci asi nepošlapat, demonstranty nezmlátit a nezadržet.

Na to policejní prezident jako Tuhý policajt pověřil vnitřní kontrolu policie, aby se šibenicemi zabývala. A to byl první totalitní krok Chovance, kdy ohrozil nezávislost a nestrannosti policie. A Tuhý neměl na Chovance dát.

 

Jenže asi-blázen z ČSSD šel ještě dál

Po zveřejnění výsledků vnitřní kontroly, kde bylo konstatováno, že se policisté zachovali správně, když proti lidem se šibenicemi v rukou nijak nezasáhli, se ministr ozval znovu. Na sociální síti Twitter dal jasně najevo, že se s tímto názorem za žádnou cenu nesmíří.

„Kontrolní závěr pražské policie legitimizuje šibenice na demonstracích. S tím se nehodlám smířit!“ napsal a tím jasně dokázal, že opovrhuje nezávislostí a nestranností policie.

Tím dal jasně najevo, že nepatří na ministerstvo, že nepatří do politiky, že nepatří do slušné společnosti, že patří do blázince, pokud je duševně chorý, nebo do kanálu pokud by se nějaká deviace neprokázala.