Nejlepší by bylo, kdyby Sobotka i Babiš šli rovnou do řiti, anebo do lochu

Slávek Sobotka veden jako loutka chovance totalitního ministerstva strachu Milana Chovance se vydal na cestu sebezničení tím, že se obul do Andyho Babiše, který jako starý StBák má na každého podrobné kompromitující materiály a už se prokázalo, že používá i mafiánské praktiky vydírání a zneužívání orgánů činných v trestní řízení na likvidaci jakékoliv konkurence.

Radek Velička


Je to pro nás dobře, že se Slávek odhodlal dráždit Babiše na břiše? Tak ono vše zlé je pro něco dobré. Pokud plešatý duševně nemajetný jedinec Sobotka přivandrovalého Slováka z Ministerstva financí odvolá, tak ANO odejde patrně z vlády a už jsou informace, že dnešní opozice (ODS, TOP 09) by menšinový kabinet ČSSD a KDU-ČSL podržela.

Co tím mistr tajných her “fízl” Chovanec sleduje? Absolutní a totální likvidaci Slávka Sobotky, jelikož odvolání Babiše by byla nyní absolutní sebevražda. Babiš vlastní rádia, hudební televize, časopisy a tisk, takže ihned by vyšla na světlo světa pravda o tom, jak Sobotka, Špidla a Urban okradli stát a pomohli Bakalovi k OKD za velmi levný peníz. A kolik za inkasovali provizi. Na světe by byl největší polistopadový korupční skandál a největší tunelářský podvod “pravdy a lásky” ta pomocí havloidních socanů. A Richard Krajčo by o tom mohl zpívat na hudebním kanále Óčko.

Ano to vše, o čem se dnes jen šeptá, by potvrdily zdroje Andyho Babiše. A Babiš by si to připepřil a upravil do hezčích barev. Vzhledem silnému vlivu na justici a policii by Babiš dostal Slávka Sobotku do tepláků a Miloš Zeman by tomu z Hradu jen tleskal. ČSSD by byla zničena.

Jenže namítnete, že druhý efekt by bylo brutální vítězství Babiše a jeho politické divize Agrofertu v podobě po-hnutí ANO? Ano, tak by to určitě skončilo, jelikož pro nepřesvědčené, že oligarcha Babiš je zachránce, by se odhalení a mediální lynč kolem OKD a Sobotky, setkalo nejen s potleskem Zemana, ale i velké části tupé společnosti.

Ovšem neviděl bych to tak černě. Po-hnutí ANO všude kde vládlo, či ještě na krajích či magistrátech vládne, se také velmi rychle rozdrolilo, či rozpadlo. Takže Babiš premiérem by znamenal konec ANO a myslím, že by to netrvalo ani ty čtyři roky. Ovšem myslet znamená nic nevědět