Kam se řítí česká pravice?

Budu vás šokovat, ale nikam se neřítí. Ona česká pravice je skoro neviditelná. Jediná pravicová strana, o které je slyšet je Strana svobodných občanů, jenže Svobodní jsou ignorování českými oficiálními médii. To vše ostatní, co je na politické scéně přes média viditelné není pravicové, spíše se jedná o strany mírně středopravé, ale spíše o strany levicové nebo středolevicové. 

Je jedno jak to média nazývají, jelikož média jsou hloupější, jak hloupá. Příklad? Stále dokola opakují, že neonacisté jsou pravicoví extrémisté, že Vandasova DSSS je taky extrémní pravice. Tito jsou ovšem stejní levičáci jako komunisté. Nacisté byli stejnými socialisty jako komunisté, jen s tím rozdílem, že jejich socialismus byl nacionální a komunisté razí do dnes tezi socialismu internacionálního a to že jsou nacisté označování za pravici, je právě dílem komunistů, aby se od nich odlišili, ač stejné svině a zločinci byli a jsou.

Proto dnes každý soudný občan ví, že noviny jsou nejlepší na toaletu, když dojde toaletní papír a televizní zpravodajství začíná teprve, když hlásí sportovní zprávy, před tím jsou to i s počasím pohádky pro dospělé. Média jako taková dnes o realitě neinformují, nýbrž realitu přímo vytvářejí. Václav Moravec svými pořady před volbami ohrožuje demokracii a narušuje rovnou předvolební soutěž a vše to má posvěceno komunistou Dvořákem v čele ČT.

Ovšem zpět k absenci české pravice. ODS? Kdysi alternativa nejmenšího zla na politické scéně, pro konzervativního voliče, pro voliče s láskou k národnímu státu, se tak nějak rozplizla ve vlivových skupinách. Dnes je ODS středolevicová strana v socialistické Nečasově vládě.

Premiér Topolánek nás nahnal do chřtánu Lisabonské smlouvy, což byla jen převázaná Evropská ústava, za to že si v Itálii párkrát zařádil se svým mazaným kolegou Silviem. A nynější figurka trapnosti v čele ODS, tak ta je snad i bez komentáře. Jelikož Nečas vlezl do vlády více socialistické, jak byla vláda Zemanova, která byla v počtu komunistů na ministerských postech úplnou jedničkou. Tedy komunistů z nekomunistických stran a bývalých komunistů strany komunistické.

TOP 09 není vůbec strana a tím už vůbec ne pravicová. TOP09 je uskupení šíbrů kolem Kalouska, který nezná rozdílem mezi daněmi a provizemi. Kalouska, který má patent na rozum při výkladě zákonů a toto upírá soudům. Kalouska, který o sobě prohlašuje, že je Kokot, tak asi je. Kalouska se svým švagrem a padáky. O stále spinkajícím a slintajícím knížeti, raději ani nemluvě, to je politický turista, který si jen hledá židli na chrápání. Kroky strany? Extrémně socialistické, zvyšování daní, prohibice atd.

A co nám tady zbylo? Lidovci? Tak uvidíme, jak jim prospělo být mimo poslaneckou sněmovnu, ovšem spíše byli vždy středoví. Ač křesťanské konzervativní názory jsou více pravicové, jak jakékoliv jiné viditelné v českých médiích.

Pak je to pár ochotníků v opozici Věci veřejné, permanentně v trapné křeči a jejich vládní frakce LIDEM od Karolíny Peak. Tito nejsou v permanentní křeči, ale v permanentním předklonu, aby je zbytek vlády mohl kdykoliv využít, k tomu k čemu tam jsou. Ovšem tam bych pravici taky nehledal, vše možné ano, ale pravicové smýšlení ne, spíše jen populismus ve směsi s touhou po moci.

Co ostatní na politickém spektru zbylo je buď přes naše média neviditelné, nebo se to neprofiluje jako typická pravicová strana, ač by se tam nějaké prvky daly najít, ale spíše se populisticky snaží zalíbit všem. Otázka tedy zní: Koho budou volit konzervativně smýšlející pravicoví voliči, pro které je suverénní národní stát podmínkou zachování našich tradic a kultury?