Zákaz islámu? Snadno a rychle – Islám horší nacismu

Islám na území České republiky lze úspěšně a rychle zakázat, jen nesmíme věřit lži, že islám je náboženství. Islám není náboženství. Islám je ideologie, jak si podmanit a zotročit celý svět.

Ilustrační snímek

Tudíž pokud se budeme k islámu stavět jako k ideologii, tak tato ideologie je zločinecká a má za sebou i pár genocid a dokonce i holocaust. “Kdo pak si vzpomene na genocidu Arménů?” ptal se Adolf Hitler než spustil průmyslové vyvražďování Židů a Slovanů.

Nacismus je zakázaný a nikdo proti tomu nebrojí. Hloupá prodavačka z Kauflandu měla v rámci tetování svastiku, tak jen pro tuto svastiku ji vyhodili z práce, aniž by se zkoumal její postoj k nacismu. Jelikož svastika je v hinduistickém světě zcela normální.

Takže zakázat islám jako ideologii a kdo bude islám schvalovat, propagovat, či činit nějaké kroky spjaté s islámem, tak to ho pěkně vyhodit z práce, zavřít do vězení a pokud nemá české občanství, tak vyhnat. Když to jde s nacismem, tak proč ne s islámem? Islám je daleko větší svinstvo než svinstva nacistická.