Jste úchylný deviant? Umíte trošku číst a psát? Staňte se policistou. Vystudujte práva a můžete být i státním zástupcem

Poslední rok je téma zvrácenosti orgánů činných v trestním řízení velmi diskutované, ale proč až v poslední době? Ono Státní zastupitelství jsou jen jinou barvou natřené komunistické prokuratury, kde nejde o hledání společenské nebezpečností činů, nýbrž v rámci pohledu francouzské úchylky odstíhat vše, co podle platných paragrafů lze a je jedno, že to nikomu neškodí. Těmto duševním gigantům poslušně panáčkují policisté, kterým nestačí hlášený nápad činnosti a toho je dost, jelikož jsme národem udavačů, ale sami ještě občany šmírují a vyrábějí tak kriminalitu, která zase nikomu nevadí a nikoho neohrožuje. Tak to zde funguje beze změny od roku 1948, kdy se moci chytla lůza a dodnes jí má v rukou. Proč se o tom dnes více mluví? Protože ti úchylní devianti u toho jako svině u koryta začali mlaskat.


Sociopati, psychopati a jiní devianti

Namítáte, že policista než je vůbec přijat k nějakému výcviku a pak zařazen do řad policie musí projít psychotesty, tak v řadách této represivní složky musí být lidé duševně zdrávi. Namítejte, ale pletete se. Testy osobnosti policistů se převážně zaměřují, jak je daná osoba schopna potlačit své ego, jak je poslušná, tedy ochotná se podřídit jakémukoliv velení a jakýmkoliv rozkazům. Dále se sleduje, jak se takovému uchazeči o „práci“ u policie dá vymýt mozek, aby přestal uvažovat racionálně a selským rozumem a mohl z něj být vychován perfektní stroj k páchání policejní brutality. Je jedno, zda fyzické, či psychické.

Někteří příslušníci Pohotovostního pluku Sboru národní bezpečnosti se po listopadu 89 přiznali, že pokud by dostali rozkaz zaútočit na dav, tak by jim bylo jedno, zda mezi osobami vůči, kterým vedou zákrok, by byli jejich rodiče, sourozenci a jiné blízké osoby. Jeden takový deviant je dnes dokonce poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a nikomu to evidentně nevadí.

Dalším příkladem zvrácenosti osob, které rády ukojí své nízké a nelidské pudy v rámci represivních složek je zásah Lidových milicí proti demonstrantům v Brně v roce 1969, kteří protestovali proti okupaci Československa vojsky Sovětského svazu. V roce 1968 tady zabíjela vojska Varšavské smlouvy, ovšem po roce to byly devianti z řad Lidových milicí. Kolik takových je dnes v řadách Policie České republiky?

Prokuratura, Urválkové, Státní zastupitelství, Bradáčové, Zemanové a Ištvánové… Kruh se pomalu zavírá

Ne, nezměnilo se nic. Anebo změnilo? Zrušen byl trest smrti, tak ta lůza v talárech žalobců nemůže za asistence soudců vraždit. Ovšem dnes nad nimi nemá nikdo kontrolu, kdysi museli i žalobci poslouchat. Dnes si mohou dělat cokoliv a jsou bez postihu, jelikož pokud se drží v houfu stejných deviantů a nevybočují z řady, tak kolega kolegu stíhat nebude. Proč? Protože by pak mohl být třeba stíhán sám.

Nicméně proč to nikomu nevadí, že žijeme ve státě názvem Bezpráví? Protože lůza z padesátých let nás vychovávala v poslušné ovce. Vedla nás k tomu, že musíme být bonzáci, práskači a udavači, že vše podezřelé se musí hlásit. Už u dětí se pěstovala nenávist k druhým, že je třeba závidět jinému, že má třeba o jedno jablko ke svačině na víc. Jak pak taková společnost se mohla vyrovnat s tím, že dnes může být bohatství rozděleno nerovnoměrně?

Jednoduše se s tím většina duševních mrzáků vyrovnala. Každý kdo má více jako on, tak je zloděj, jelikož „poctivě“ nelze získat nic. Jenže ta masa je líná, sama krade, kde jen se dá, ale v malém, tak závidí všem. A když kradou oni, tak jasně musí krást všichni.

Mediální lynče – Nepotřebujeme justici

Do toho všeho zapadají krásně média. Někdo na někoho ukáže, že mu sežral housku z jeho stolu a třeba to vůbec není pravda. Přijede policie, označeného bonzákem, co si vše vymyslel, zmlátí, poníží a zadrží. Na policejní stanici jej devianti v uniformách ponižují a vystavují stresu a jako zvíře drží v kleci. Pardon v cele předběžného zadržení. A ta osoba je stále nevinná, jelikož jen soud rozhoduje o vině.

Prokurátor neřeší, kde je pravda, ten ihned pořádá o vazbu, je tak zvyklý a soud funguje jako automat, nikoho nezajímají skutečnosti, jelikož když deviant v taláru žalobce chce vazbu, tak asi má důvod, že? Má tak touhu ukojit svůj nízký chtíč, škodit a ubližovat lidem. O tom všem podrobně referují média, jak jste odporný.

Pokud Vás ovšem Váš bonzák opravdu miluje, tak s pomocí médií spustí předem mediální lynč, že mu pravidelně žerete housky a média o Vás jako o tom zloději informují stále dokola jako na kolovrátku a pak když přijde Vaše zatčení, tak lůza v ulicích nadšeně jako oslové hýká. Protože konečně to zloděje potrestají.

Smějete se? Ale na každého jednou dojde

Nemá cenu pokračovat, co se s takovým křivě obviněným stane dál. Pokud nemá peníze na obhajobu, tak v base shnije a to doslova a do písmene. Jednou se někomu znelíbíte a jedete v tom, nic a nikdo Vás nezachrání, když bude poptávka lůzy na Vaši likvidaci. Devianti v rámci orgánů činných v trestním řízení Vás zlikvidují.

Nakonec čest všem výjimkám, ale moc jich není.