Zbláznil se Petr Dvořák? Nebo jen plní příkazy jako agent cizí státní moci?

Na různé myšlenkové výblitky si dnes už musíme zvyknout. Ono společnost je už rozdělena. Ne spíše na dvě poloviny, ale na část lidí duševně chorých a to jsou jedinci, kteří věří propagandě šířené z České televize, tak jak to bruselští úředníci nařídí a na část, kteří vědí, že Česká televize lže, jako když Rudé právo za bolševika tisklo, či vědí, že pravda začíná tam, kde končí signál České televize. Ono poslední myšlenková poluce Petra Dvořáka, jako generálního ředitele České televize jasně dokazuje, že ČT je už jen Tiskový orgán EU.CT a Dvorak

A co vymyslel tento chovanec z České televize, co by ústavu pro choromyslné s vysíláním pro choromyslné? Aby platili poplatky České televizi všichni. Chce si zotročit občany, kdy to zdůvodňuje tím, že i člověk, který nemá televizi či prohlásí, že ji nemá, tak konzumuje její obsah.

Opravdu obrovský duševní gigant prohlásil: “Dotyčný však může napsat, že nevlastní televizní přijímač, ale přitom nadále konzumuje televizní obsah, a to prostřednictvím internetu a elektronických zařízení, jako jsou počítače či chytré telefony. V tom vidím problém a myslím si, že nad touto novou situací by se zákonodárci měli zamyslet,” uvedl Dvořák s tím, že nejjednodušším řešením je podle jeho názoru to, k čemu již přistupují některé západní země. Totiž že se poplatek nevztahuje k televiznímu přijímači, ale ke každé domácnosti, napsaly ParlametniListy.cz.

Tato myšlenka je buďto z jeho hlavy, nebo plní příkazy, jak získat ještě více peněz na šíření lží a propagandy, tak aby vysílání České televize udělalo magory i s lidí, kteří ještě magory nejsou a používají svůj zdravý rozum.