Havloidi máte, co jste chtěli. Zemana na Hradě. Dělali jste vše možné pro jeho zvolení, tak si to užijte

Dnes se všichni pohoršují Zemanovým chováním a ostře kritizují jeho politické kroky. O tom se toho napsala a namluvilo hodně. Ovšem kdo je viníkem situace, která nastala? Voliči? Tak voliči volili a vůle lidu je vůle lidu. Ovšem lid jako masa je manipulovatelná jako stádo ovcí.

Média si na lidech vyzkoušela, jakou mají moc a do jaké míry mohou ovlivňovat veřejné mínění. Svou hysterií způsobila opačný efekt svého činění. Preferovaný kandidát u médií to nevyhrál právě pro až deviantní podporu některými médii a jeho protivník toho uměl využít, tím že se nestavěl do role oběti, ale ignoroval tento fakt.

Zeman měl oproti Schwarzenbergovi tu výhodu, že deset let nebyl lidem na očích a zdegenerovaný šlechtic Karel byl členem neoblíbené vlády. Bylo velikou chybou vládní koalice, že se nedohodla na prezidentském kandidátovi. Socialisté by se možná kvůli Zemanovi mohli taktéž přidat a Zeman by neměl šanci na zvolení.

Místo toho se názory politických stran roztříštily, z čehož právě zase těžil jen Zeman. Navíc kandidatura odporného Schwarzenberga, havloidního skřeta a bájného lháře znechutila velké množství voličů, kteří Zemana volili z absolutního odporu vůči Karlovi. Někteří se voleb nezúčastnili. Já nevolil s prohlášením, že nemohu volit hovado nebo hovado.

Rozdíl mezi Zemanem a Schwarzenbergem je minimální, jsou stejní. Jen spící kreatura se degenerovaná narodila. Ta druhá se k degeneraci propila, nadměrnou spotřebou alkoholu.