Islámský stát vyhlásil otevřenou válku všem nevěřícím; Je třeba uzavřít hranice a islamisty poslat domů

Páteční teroristické útoky, které jako oheň nenávisti šíří teroristé Islámského státu (IS), zapálily Francii, Tunis a Kuvajt mají spojitost. Spojené státy mohou lhát, jak chtějí, že mezi nimi spojitost není. Na americké lži jsou již všichni přivyknutí. Američané jsou v tom směšní, ale nebezpeční, jelikož IS je jejich dítě. Islámský stát vytvořili, aby se v Sýrii zbavili Bašára al-Asada.Islamic Women Prison

Pojítko mezi vražděním ve Francii, střelbou to evropských turistů v Tunisku a sebevražedný sektářský útok na odmítače, jak sunnité označují šíitý, je právě v Islámském státu, který za všechny tři útoky převzal odpovědnost. Ovšem letošní ramadán má pachuť výzvy všem bojovníkům Islámského státu a jejich příznivcům, že právě při tomto svatém postním měsíci mají povraždit, co nejvíce nevřících a to je většina světa. Všem, kteří nevyznávají sunnitský islám byla sdělena fatwa vůči jeho osobě.Marine Le Pen na to reagovala slovy, že je nutno přestat řečnit, ale začít konat. Uzavřít hranice a islamisty poslat, tam kam patří. Nepřejmout už ani jednoho uprchlíka. Ano, nyní je třeba postavit stáž, aby nás již více nemohli islamisté infiltrovat. Je třeba se začít bránit, jelikož bez obrany nemusí mít evropská civilizace již žádnou budoucnost. Jsou jako kobylky,které vše vyplení a zničí, pak odtáhnou dál.

Jaké bude řešení to je na policiích, ale i na nás občanech. Měli bychom být na pozoru a pozorovat, co se děje kolem nás, být obezřetní. Být proti přijmutí jakéhokoliv sunnitského válečníka a potencionálního vraha, politicky korektně „imigrant“ , na naše území, jelikož sunnitský islám je agresivní, vyzývá k vraždám bezvěrců. Takové vrátit zpět na Blízký východ či do Afriky.