Svět není černobílý. Snad se to dá i léčit. Nesnášet EU, islamisty a být protiizraelský, tak to je snad schizofrenie

Tam kde je nenávist, tam jsou zbytečné argumenty, tak proto jen krátký postřeh. Podporovatelé teroristů z Gazy osočují Izrael. Jsou to vesměs evropští muslimové, kteří sem přitáhli z Blízkého východu či ze severní Afriky. V Evropě dnes páchají zvěrstva, kdy vzývají Hitlera, útočí na Židy a popírají holocaust. A vlády těch zemí, kde se toto děje mlčí. Vesměs jsou to vlády, které atakují Stát Izrael, tudíž jen pokrytecky prohlásí, že to co se děje je špatné, v jejich zemích, ohledně popírání holocaustu islamisty. Jsou to však vlády, které podporují evropskou integraci a šílený babylon EU, který je IV. říší.

Amín al-Husajní na přátelské audienci u Hitlera

Amín al-Husajní na přátelské audienci u Hitlera

Kde se ale na stejné lodi berou odpůrci Evropské unie a eurohujeři? Jaká to musí být nenávist, když neslučitelní nepřátelé nacházejí společného jmenovatele? A je velmi zajímavé, že určití lidé odsuzují nacistické teroristy z Kyjeva a druhým dechem podporují islamistické nacisty a teroristy arabského původu z Gazy. Jak jinak to nazvat, nežli nenávistnou schizofrenií.

Amín al-Husajní hajluje před nastoupenými bosenskými SS

Amín al-Husajní hajluje před nastoupenými bosenskými SS

Jak vypadá arabský svět islamistů? Smrt, zkáza a vybombardované domy, masové nelidské popravy, vyvražďování. To vše se Vám odpůrci Izraele líbí? Jak vypadá izraelské země? V poušti jsou oázy, kde se v kibucech pěstuje zelenina a celý Izrael působí civilizovaně. Tedy má jednu pihu na kráse, nikdy nevíte, kdy přiletí teroristická raketa z Gazy, aby vraždila.

Arabové v tehdejší britské Palestině měli stejnou možnost volby jako Židé. Mít vlastní stát. Tehdy po II. světové válce na toto přistoupili jen Židé a stát mají. Arabové z Palestiny se rozhodli dále teroristicky ohrožovat Židy, tak jak to dělali i za podpory Hitlera. Není proto velkou zajímavostí, že terorista a vrah Jásir Arafat byl v rodové linii Mohameda Amína al-Husajního. Al-Husajní byl spojencem nacistů a Hitlera, který věděl o vyhlazovacích táborech v Osvětimi.