GLOSA: Povolební kocovina s pachutí komunistických bestií

Prohru pravice v krajských volbách očekával kde kdo, jak lidé pravicoví, tak lidé levicoví. Ovšem nikdo ani v nejhrůzostrašnějším snu nepředpokládal tak veliký úspěch komunistických bestií, který se dostavil. Ovšem pokud sám snílek tou bestií není. Drtivá porážka ODS jasně ukazuje, že premiér Nečas už zůstává sám jako kůl v plotě, voliči jeho partaji nedůvěřují a preference, které získala ODS, ukazují na podporu členů, rodinných příslušníků a kovaných skalních příznivců.

Lidské znechucení nad stavem dnešní politické scény se projevilo na historicky jedné z nejnižších volebních účastí, což komunistům vždy vyhovovalo, jelikož se tak projeví jejich poslušné a zotročené členské jádro či jiné vymyté mozky marxistickou pomatenou, zrůdnou a vražednou ideologií. V těchto volbách dostali komunističtí hrdlořezové ještě navíc hlasy nespokojených dementů, jelikož i ČSSD se na svých volebních výsledcích, od minulých výsledků do krajů propadla.

Čest práci soudruzi, děkujte svým modlám, že my jsme takoví blbci. Měli jsme vás soudit, trestat, zrušit a otrlé komunistické pomatence vystavovat v ZOO jako jiný druh živočicha: Závistivého vražedníka. Místo toho Vás máme v kde jakém zastupitelském sboru a množíte se nám jako krysy v podpalubí.