Fialová normalizace

Likvidace občanské společnosti, právního státu a demokratických principů jako i brutální zákaz plurality postojů a myšlenek. To je Fialová normalizace.

fialový nácek Fiala

fialový nácek Fiala

Ano, tako jednoduše a stroze bychom mohli nazvat fialovou normalizaci soudruha profesora Petra Fialy z Brna, který vede novou Národní frontu s vůdčí úlohou nad Ústavou České republiky.

Jak jinak si vysvětlit takové perly v prohlášeních dnešních skutečných vůdců a autoritářských vládců v naší zemi? Například: „Není právo na dezinformace“, „ ohrožuje nás ruský imperialismus“, „nespokojení občané jsou bezpečnostní extremistická hrozba“… a podobně další a další. To je Fialová normalizace po vzoru té od doktora Husáka. Jen tehdy platilo, že kdo držel hubu a krok, měl plné břicho a teplo v domově. Dnes je hlad, bída a zima pro všechny.

Psychopati jsou buď u moci, v kriminále, nebo v blázinci. Nikdy nežijí normální životy a nikdy nejsou nespokojení. A druhé za extrémní nebezpečí pokládají.

Dále z centra moci nadvlády, tedy z Bruselu zazněno: „Zákaz ruských médií je obranou svobody slova,“ to prohlásil nikým nevolený bruselský Josep Borrell, který se tak asi patrně inspiroval nacistickým Německem, kde bylo na indexu zakázaných autorů cca 300 autorů. Kdysi lidi, dnes celé média. A pamatujte, že pro slaboduché a duševně nemajetné figurky typu Fialy, Pekarové, Rakušana a jiných maňásků je Brusel svatá kráva, tak jak pro tehdejší soudruhy sovětská Moskva. Jak tu marxistickou a leninskou dialektiku dotáhli k totální dokonalosti, že i sovětští soudruzi by nechápali.

Kriminál pro všechny slušné lidi

Kulisy jsou připraveny a krvavé drama může začít. Justice jde na ruku vládě. Policie stíhá projevy, postoje a myšlenky. Stání zástupci jako bolševičtí prokurátoři vznášejí obžaloby, kterými pošlapávají lidská práva (svoboda slova, myšlenek a postojů, jako i svoboda tisku a médií) a zločinci v talárech soudců to soudí.

Kdysi jsme to byli úzká skupina lidí, kteří šli ve stopách Karla Havlíčka Borovského. On věděl, že mu stačí brk a list papíru, jen několikrát namočit v inkoustu a z jejich mocnářství nezůstal kámen na kameni. Dnes jsou nebezpečím a extremistickou hrozbou všichni občané, kteří jsou nespokojeni tím, kam dnešní vláda a její přisluhovači vedou naší společnou vlast. Tak to vidí Ministerstvo vnitra, které se opět stalo ministerstvem totalitního strachu.

Demokratura a iluze svobodných voleb

Dnešním diktátorům pěkně zabalených ve vládní koalici Národní fronty 5-ti koalice do použitého toaletního papíru nestačí, že v zemi již dávno nejsou svobodné volby. Všichni voliči a volení si již nejsou rovni. Z předem stanovených kandidátů na veřejnou politickou funkci se stávají štvanci mediálních hnojometů. A tím je jasně dáváno určité části voličů, že volba těchto je špatná. Ti hloupější tomu uvěří.

Dokonce se přímo útočí na voličské skupiny, označují se za dezoláty, proruské trolly a uráží se vlastenecké cítění. Dále není rovný přístup všech kandidujících do médií. Je jedno, zda veřejnoprávních, nebo soukromých. Tomu se říká manipulace voleb. To nejsou svobodné volby v demokratickém zřízení. To je kabaret demokratury a parodie na volby.

Cenzura: Dělají z nás zvířata

To už dnes nestačí. Dnes je veškerá opozice – protože nespokojení občané jsou vždy v opozici, považována za nebezpečí a extremistickou hrozbu a ještě je jim přilepena nálepka hlupáků, kteří jsou manipulování v rámci hybridní války dezinformačními kampaněmi a konspiračními teoriemi. Ta podoba se štvavými vysílačkami (Svobodná Evropa a Hlas Ameriky) je absolutní.

Doba se mění. Ale lidé zůstávají. Vždy byli prospěcháři, kteří táhli v rámci Bachova absolutismu, přes nacistické zrůdnosti, nadvládou sovětských soudruhů až pod dnešní euronacistické soudruhy bruselské, s vládnoucí diktaturou, aby se mohli ukájet svou mocí a škozením jiným. A stejná je dnes i fialová normalizace.

Psychopati jsou buď u moci, v kriminále, nebo v blázinci. Nikdy nežijí normální životy a nikdy nejsou nespokojení. A druhé za extrémní nebezpečí pokládají.