Rusko: Co je dobré pro Rusa, je smrt pro Němce

Rusko se směje. V platnost vstoupilo rozhodnutí zemí tzv. Kolektivního západu, tedy Spojených států (SS) a jejich satelitů, vazalů, otroků a okupovaných, zakázat dodávky ruské ropy za cenu nad 60 dolarů za barel. Tuto skvostnou politiku zdegenerovaného západu okomentoval někdejší ruský premiér a prezident, který dnes zastává pozici místopředsedy Bezpečnostní rady Ruské federace Dmitrij Anatoljevič Medveděv.

Dmitrij Medveděv při návštěvě kostela Božího hrobu v Jeruzalémě (foto: Dmitrij Astakhov/RIA Novosti)

Dmitrij Medveděv při návštěvě kostela Božího hrobu v Jeruzalémě (foto: Dmitrij Astakhov/RIA Novosti)

K tomu se pregnantně vyjádřil na svém účtu v rámci sociální sítě Telegram: „Tyto akce našich ‚přátel‘ mi připomínají dav řádících měšťanů, kteří po vypití piva a pálenky zajídané klobásou poprvé vlezou do ledové vody. Chtějí se ochladit. Někteří z nich rychle vystřízliví a vyskočí. Někteří se naučí plavat ve studené vodě, ale velmi špatně se to učí v ledové díře. A někteří se utopí. Budou pak pohřbeni, když na ně budou pronášeny bezútěšné přípitky, že padli v nerovném boji s ruským medvědem a generálem Mrázem.“ Prostě Rusko je Rusko.

Dmitrij Anatoljevič dodal, že ať tedy do toho jdou. A ještě se v půli svého komentáře ne cenový strop vysmál Němcům, kteří by si generála Mráze měli pamatovat od Stalingradu: „Co je dobré pro Rusa, je smrt pro Němce.“

Dále se ruský vrcholný politik pozastavuje nad tím, že je prostě úžasné, jak lidstvo rádo neustále šlape na stejné hrábě a snaží se regulovat ceny, tak aby to vyhovovalo politické situaci. Podle něj tyto pokusy končí vždy stejně. Produkt buď zmizí z nabídky na trhu. Nebo a co je častější, prostě zdraží i navzdory regulaci.

Bidenův mozek je v rozkladu

„Nikdo přece nezrušil zákon hodnoty. Tak to bude s ropou. Samozřejmě nezmizí, ale s cenami se stane nepředstavitelné,“ míní Medveděv a dále dodává: „ Jedna věc je jasná – pro spotřebitele to nebude nic dobrého, to je jisté. Nechte je tedy zásobit se pálenkou, přikrývkami a ohřívači vody. Ještě před námi, zima právě začala.“ A Rusko se směje.

Vyhrajeme. Máme hrdiny, západ jen zdegenerované

Bidenův mozek je v rozkladu (repro: The New York Post)

Bidenův mozek je v rozkladu (repro: The New York Post)


Hrdina je člověk, který je připraven obětovat se pro svou vlast a chránit lidi, kteří potřebují pomoc, tak popsal hrdinu ruský místopředseda RB RF Dmitrij Anatoljevič Medveděv na svém Telegramu.

„Máme mnoho hrdinů s velkým písmenem. Jsme na ně hrdí. Pamatujeme si je. Bereme si z nich příklad,“ oslavuje hrdinství ruských lidí a na adresu Západu dodává: „Ale v tupé Evropě, šílené z intelektuální degenerace a vykrmené nekonečným tiskem dolarů, demencí sužovaných Spojených států už neexistují.“

A posílá na závěr jasný vzkaz vítězství: „Proto jsme silnější. Proto vyhrajeme. Šťastný Den hrdinů vlasti!“