Dnů NATO se může zúčastnit jen perversní hovado

Nad ostravskou Porubou to už týden zní jako by propukla válka. A to nejlepší zažijeme o tomto víkendu a nejen v Porubě, ale i v okolí. Na mošnovském letišti s poetickým názvem Leoše Janáčka se odehraje přehlídka perverse pro devianty, úchyly a milovníky vraždění. To by pan Janáček koukal, tak nevěřícně, jako když někdo kradl lišku Bystroušku.

Radek Velička

Jen lidské hovado si může jít, i s dětmi, prohlédnout vojenskou techniku amerických vrahů. Na mošnovském letišti bude mimo jiné vojenská technika Spojených států (SS) – dva bombardéry B-52 a jiné stroje na masové vraždění civilistů po celém světě.

Vojenská technika SS není nic, co by chtěl duševně zdravý jedinec vidět na vlastní oči, pokud daná technika není zničena v plamenech.

genocidě Srbů spáchané Američany psal dnes i publicista, spisovatel a scénárista Lubomír Man. V Mošnově mohou být klidně i bombardéry, které bombardovaly srbské nemocnice, školy, vlaky a ulice. Také to mohou být bombardéry, které bombardovaly syrské nemocnice, školy a vraždily syrské děti a ženy, prostě civilisty.

Američané v Ostravě povraždili 540 civilních obyvatel

V Mošnově bude ukázka techniky, která je připravena zavraždit i diváky, kteří se na ní přijdou podívat, pokud by Evropa dále odmítla okupaci vojsky SS. Pak tak jak bombardovali Bělehrad, či jiné srbské města, by mohli Američané klidně bombardovat Prahu, Plzeň či Ostravu.

Za druhé světové války obě města bombardovali a povraždili dostatek našich lidí. Američtí vrazi vyrostli na genocidě a vyvraždění Indiánů, nezaleknou se ničeho.