Pravidla obrany: Útočníka zlikvidovat

Policejní a politické zrůdy se nám snaží namluvit, v rámci zločinného spolčení s justicí, že se občané nesmí bránit. Není tomu tak. Útočník má být po útoku zlikvidován a to tak, aby útok ustal a oběť nebyla nejlépe možno vůbec postižena.

Radek Velička

Pokud někdo napadne Vás, tak se na Vás vztahuje tzv. nutná sebeobrana, která je pokřivená zločineckými rozhodnutími policejního šmejdu, prokurátorských sviní a zločinců v talárech. Nutná obrana musí opět splňovat jasnou definici, má ochránit oběť od útoku a to do takové míry, aby jí nedošlo újmy. Pokud je oběť útoku ozbrojena, tak použití zbraně je podle zákona legální, ovšem pokřivené judikačními zločiny. Ve vězeních sedí právě oběti útoků, které se zákonně a účinně bránily. Místo v hrobě jsou ve vězení. Realita dnešního zločineckého systému.

Pokud jste svědky útoku útočníka na oběť, tak máte dokonce zákonnou povinnost se oběti zastat a dle zákona útok odvrátit pokud k tomu máte prostředky. Prostředkem může být i Vaše tělo, auto či zbraň. Proto je zcela legální, že v Chomutově byl přejet vozidlem útočící cikán, který ohrožoval svým jednáním své okolí a jeho konání připomínalo teroristický útok.

Řidič reagoval správně, když útočníka zlikvidoval. Vzetí do vazby daným policejním orgánem, který spíše připomínal orgán pohlavní, byl zločin a daný policista a soudce i prokurátor by měli být dávno na doživotí na Mírově. Jejich nadřízeni vyhození na dlažbu, kde by pro svou neschopnost se uživit pošli hlady.

§ 13, 14 15 TZ

Společnost má mít jasno v tom, jak se má a může bránit. Oběť pokud se ubrání útočníkovi a přežije, by měla zůstat na svobodě, tak jako i zachránce oběti. To že tomu je jinak je jen důkazem, že žijeme ve státě, který není právním, je zločineckým a ovládán mafiemi, jak v politice, u policie, prokurátorů a soudců.

Účelově uvádím slovo prokurátor, jelikož se státním zástupcem tyto osoby nemají nic společného, jsou jen kopií bolševických zločinců, tak jako velká část soudců – někteří jsou dokonce i komunističtí zločinci, jelikož minulý režim byl zákonem označen za zločinecký a oni jako členové KSČ se na zločinech minulého režimu před rokem 1989 podíleli. Ti nepatří do talárů, ale do tepláků a taky na Mírov.

Postupná likvidace svobody se bránit útočníkovi a odzbrojení společnosti je předsíni k nastolení hrubé totality, kdy naše životy budou zničeny vládními zločineckými garniturami typu zločinných vlastizrádců jako je Chovanec, Sobotka a jiný lidský šmejd.