Marine Le Pen nesměla vyhrát. To dohodl ještě imbecil Hollande s vrahem Obamou

Francie je evropská mocnost s jadernými zbraněmi, proto je stále považována za mocnost, ač její likvidace pokračuje zdařile. Dále má Francie zámořské území, tudíž má své zájmy po celé planetě. Co Vám to připomíná? Ano, Francie je podobná jako vejce vejci Spojeným státům. Proto musí být stále jen americkou okupovanou kolonií.

Emmanuel Macron – fancouzský sexuální deviant a zločinecký dobytek


Zveřejnění tajné informace, že do voleb ve Francii zasáhl ještě Barack Obama z Bílého domu, když byl prezidentem není překvapivá. „Obama zasáhl do francouzských voleb na straně Macrona, když nařídil CIA ukrást plány politických stran,” stojí na Twitteru WikiLeaks. Prostě hledal svého otroka, který bude poslušnou loutkou.

Emmanuel Marcon byl podržtaška Rothschildů a nějak překvapivě zběhl na stranu Georga Sorose. To by vysvětlovalo to, že si Američané vybrali Macrona jako novou loutku a správce svého protektorátu Francie. Marine Le Pen by znamenala pro Spojené státy stejné riziko jako Vladimir Vladimirovič Putin, proto nesměla volby vyhrát.

Celá Evropská unie je řízena z Berlína, avšak vládcem je německý kancléř, který je přímo ovládán z Bílého domu, jako pimprle. Rozbití toho systému americké okupace Evropy, by znamenalo ztrátu vlivu Spojených států. Právě to byl hlavní stěžejní bod předvolebního programu Marine Le Pen – Opuštění EU a opuštění Severoatlantické aliance.
A zbývá už jen prohlášení imbecilního prezidenta Francie Hollanda, který předem věděl, že Marine Le Pen nevyhraje, protože to měl za příkaz z Bílého domu, zfalšovat volby, na které dohlíží Ministerstvo vnitra, tedy jemu podřízený ministr. Hollande jen lakonicky prohlásil: Marine Le Pen volby nevyhraje. “Není způsobilá vládnout zemi s jadernými zbraněmi,” řekl Hollande v pátek těsně před volbami.

Už volební výsledek, kdy oba kandidáti v prvním kolem měli stejný výsledek, rozdíl několika procent; v druhém kole Macron získal o 100 % (!!!) více hlasů a Marine Le Pen jen o pár procent, dokazuje, že volby byly přímo zfalšovány a že se nečekalo, jak propaganda, lži a americké, bruselské a jiné vměšování dopadnou.

Výsledek druhého kola je jasným důkazem, že volby jsou v Evropě jen podvod na lidi. Pokud by volby mohly něco měnit, tak by už byly zakázané.