Bruselské nesvobody – Schengenský totalitní prostor

Evropská unie je v dnešním stavu šiřitelem nesvobody, totality a propagandistických lží. Co nazývá svobodou, to v pozadí je brutální totalita. Dnes se podívejme na tzv. svobodu pohybu osob v rámci schengenského prostoru. Nalakován je ten to systém jako velmi svobodný, který zaručuje obyvatelům v rámci schengencké dohody o volném pohybu osob cestovat bez viditelných státních hranic. Ovšem je to obrovská lež, za kterou se nachází brutální totalita a omezování lidských svobod, které dávají bruselské administrativě a tím příkaz z Bruselu národním vládám šikanovat a buzerovat občany v rámci tohoto prostoru absolutně kdekoliv.

Všude přítomná buzerace

Všude přítomná buzerace

V minulosti cestování po Evropě znamenalo, že u každé hranice byla pohraniční a celní kontrola. Tzv. „filcuk“ probíhal na konkrétním místě, v konkrétním čase a za jasných pravidel a týkal se jen lidí, kteří opouštěli jednu zemi, přičemž vstupovali do země jiné. Dnes můžete po Evropě cestovat rádoby svobodně, ale kontrola celníky na Vás číhá za každým rohem. Nejen však v cizí zemi, ale i v zemi domácí, jelikož každý je předem podezřelý, že může jet z jiné země, nevede se evidence, a proto je to potencionální pašerák.

Bruselská bestie Vás opila rohlíkem, že Vám rozšířila Vaše svobody, avšak tímto krokem Vám ukradla obrovský kus svobody. Proto i česká masa hlasovala za vstup do EU, na základě této lži o svobodě. Celící Vás mohou zkontrolovat při Vaší cestě městem z domova na nákup, nemusíte vůbec cestovat do zahraničí. Tak kde je ta svoboda? Toto je totální policejní stát.

Schnegenský prostor se musí zrušit a je potřeba vrátit kontroly na hranice. Pak budeme o kousek zase svobodnější. To se však bolševickým byrokratům v Bruselu nelíbí a právě proto nevolte proevropské strany.