Zmrdi budují totalitní ministerstvo nespravedlnosti a strachu

Ví řadový český človíček, jak vypadá v České republice trestní právo? Trestní zákoník je sice už z 21. století, ale popisuje některé prvky, které nesou zřetelnou návaznost ještě na Bachův absolutismus, který na České země uplatnili Habsburkové. S trestním řádem, kterým se policie (Sbor národní nebezpečnosti „SNB“ – Výbor bázně „VB“) Státní zastupitelství (bolševická prokuratura) a soudy (totalitní tribunály), je to ještě horší. Ten pamatuje, ač s desítkami novel, ještě éru Antonína Novotného co by komunistického žalářníka Čechoslováků.Policie

Tolik malý exkurz ohledně toho na jakých základech české trestní právo stojí. Řadový český človíček netuší, že se nic nezmenšilo, jelikož mluvící hlavy v televizi stále mluví o reformách, jenže reformy v justici a orgánech činných v trestním řízení jdou spíše směrem k totalitě a nespravedlnosti, než směrem ke spravedlnosti.

Úchylná a nespravedlivá justice a orgány činné v trestním řízení

Stále je zde vše zvrácené, co se justice týče: Je úchylná po francouzsky, co se výkladu práva týče, a nespravedlivá po bolševicku, co se procesních opatření týče. Policie neobjasňuje, nýbrž usvědčuje a to i za použití „překrucování práva“, bohužel u nás toto není trestné, oproti Německu; Státní zastupitelství jako první instance prokurátorů kryje policajty, aby mohli jakkoliv usvědčovat i nevinné za použití bujné fantazie a spekulací; na vyšších patrech prokuratury zase chrání nízké patra prokuratury.

Soudy jsou samotná kapitola. Pohrdání soudem je sice trestné, ale když vidíte něco nechutného, třeba pokálený záchod, tak Vás natáhne na zvracení, podobné platí i u soudu, ale jak to zakázat? Když něco smrdí a vypadá to jako hovno, tak je to hovno a ani trestnost označení  hovnem, nezabrání existenci hovna jako hovna.

U bagatelit se policajti naučili zkrácené trestní řízení, tedy že se spokojí s drby, co nasbírají a pak polomozek, který by ve slušné společnosti mohl leda tak kydat hnůj, sdělí podezření, předá to prokurátorovi, který to čte jen tak, aby mohl napsat Návrh na potrestání. Pak věc pošle soudu a soudce to snad ani nevidí. Nějaká slepice, co umí psát na PC přepíše Návrh na potrestání do Trestního příkazu a nechá to parafovat soudcem. Nikdo nepřekontroluje ani faktické znění.

Hra o strach

A na konec do Trestního příkazu přidají poučení, které zní jako vyhrůžka, že pokud podáte odpor, tak soud nepřehlíží k trestu udělenému v rámci trestního příkazu. To asi tak: Budeme se muset s tím srát, tak ti napaříme více a je jedno, zda jsi vinen či nevinen, to už rozhodl ten hovnonosič v rámci PČR, sdělením podezření.

Pokud se mužíček v uniformě rozhodně pro řádné trestní stíhání, tak všechny ještě jednou jiný policajt vyslechne a pak sdělí obvinění a pak následují další výslechy, ale tak nějak jen, aby se usvědčovalo, ale neobjasňovalo. Co se a jak stalo, to nikoho nezajímá, důležité je mít člověka, který za to bude potrestán. Vinný či nevinný, to je přece fízlům na kriminálce u prdele, hlavně dělat čísla a mít čistý stůl. Na těchto sračkách spolupracuje, jak prokuratura, tak policie, proto policejněprokurátorská mafie.

Zpět k soudům. Tam funguje stav tvrdého zastrašování, tak jak v celém trestním řízení. Pokud soud vydá Trestní příkaz, tak vás zkouší: Vem malý trest s podmínkou a neotravuj. Podáte odpor, tak semele představení – „Hlavní líčeni,“ že i herci Národního divadla žasnou nad hereckým výkonem soudce a blednou před jeho hereckými schopnostmi. Argumenty, námitky, důkazy ve prospěch souzeného, vše teče do kanálu, jelikož rozsudek je přeci již napsaný. Stačí přečíst Trestní příkaz a upravit sazbu mírně nahoru, nebo prodloužit odklad výkonu trestu.

Pokud byste čekali, že umějí vynést i osvobozující rozsudek, tak to byste se mýlili. Hovnonosič u PCŘ přeci o Vašem osudu už rozhodl. Někdy přehmaty těchto lidských zrůd napraví odvolací soud, někdy až dovolací soud a někdy jsou prostě odsouzení nevinní, protože polomozek v modré uniformě, ten rozhoduje o Vaší vinně, pak to je už jen předražené divadlo, které předstírá právní stát, ale spíše dokládá opak. Stát neprávní.

Jak rozhodují polomozci u PČR o vině?

Uvedu jednoduchý příklad. Úmyslně až nyní, když už víte jak celé trestní řízení funguje automaticky, byrokraticky, aby se udělala čárka a fakta nikoho nezajímají. Představme si máme stejný přečin, který je skoro i na hranici přestupku, nebo by i přestupkem mohl být, ale řešit jej budou dva polomozci, kteří by mohli leda tak kydat hnůj, ale že jsou v uniformě PCŘ, tak rozhodnou o Vašem osudu.

Pepa a Karel se v hospodě po deseti pivech porvali. Oba byli jako žoci, ale Karel má navíc monokl, který Pepovi chybí. Tak se Karel vydá na OO (neplést s 00; OO obvodní oddělení – 00 záchody), tam se vyzpívá, jak dostal po tlamě, ale neřekne, že to vyprovokoval a bil se taky. Pepa je předvolaný, řekne svou verzi a pak ještě otravuje uniformovaný i servírku, která do Úředního záznamu uvede jen, že byla v práci, že tam oba byli, ale jak se rvali, tak byla ve sklepě narážet sud s pivem, aby měla klid.

Varianta jedna: Celou věc vyšetřuje chlápek, který sice je u policie a v hlavě mu to šumí jako v lese, ale sem tam zajde na pivo a sem tam na pivu, i co by orgán, dostal od chlapů vyliskáno, ale druhý den se zase měli rádi. Ten se na to podívá a odloží to AA za tamní služebnu, jak hezky píšou. Pokud je třeba na Pepu naštvaný, tak si dá tu práci a vypíše Oznámení o přestupku a to předá k příslušnému orgánu samosprávy k dalšímu opatření.

Varianta dvě: Celou věc vyšetřuje posraný debílek, takoví co tvoří většinu u policajtů, prostě má duševní nemajetnost a mindrák. Fotr ho řezal jako děcko od rána do večera a od večera do rána. Ve škole jej šikanovali a on vyrostl v zákeřného člověka, který se ukájí poškozením jiných. Takoví pokud se umí přizpůsobit příkazům, tak mají psychotesty v kapse. Tento udělá ze stejného případu těžké ublížení na zdraví.  A pokud se něco dále u státních zástupců a soudů nezadrhne, tak nastupuje Vězeňská služba a milý Pepa si jde na půl rok sednout do basy, když má štěstí.

Stejný případ a osud člověka úplně někde jinde. A tak tady žijeme. Ale neoddávejte se panice, bude hůř, jelikož na Ministerstvo nespravedlnosti dosedl Pelikán s bolševickou krví svých předků v žilách. To bude ještě veselo.

Svět podle Pelikána

„Dlouhý soudní proces s Davidem Rathem podle ministra spravedlnosti Roberta Pelikána ukázal, jak je možné v současné době tyto procesy zdržovat. Uvedl to v neděli v České televizi. Poučení z Rathova procesu by se podle něj mělo projevit v podobě nového trestního zákoníku,“ píšou novinky.cz Buď si novinář poplet trestní zákoník s trestním řádem, nebo v tom má guláš a braboračku i samotný ministr, jelikož průtahy v řízení umožňuje znalost trestního řádu.

Nechme Davida Ratha Davidem Rathem, můžeme si o něm myslet cokoliv, taky si o něm nemyslím nic pěkného, ale výše uvedené řádky o stavu v rámci trestního řízení napovídají, že i Ty milý čtenáři máš šanci skončit v chapadlech chobotnice orgánů činných v trestním řízení. Nikdy neříkej nikdy. Ono to může být volovina jako mezi Pepou a Karlem.

A ministr v překladu vzkazuje: Co si to ti lidi dovolují, že si nastudují zákony; co si to dovolují, že si najímají právníky; co si to dovolují, že se obhajují; co si to dovolují, když prokazují svou nevinu; co si to dovolují, že se snaží, aby jejich proces byl spravedlivý, jak nám garantuje Ústava? Co si to vůbec ti lidé dovolují, když hovnonosič v uniformě PČR už rozhodl a soud tady je jen proto, aby to potvrdil?

Už zbývá jen málo, aby vězeň byl zase označován jako MUKL (Muž určený k likvidaci), kdy bachaři mu budou říkat, jako za bolševika, že z jeho ženy bude vdova a z dcery kurva.