Totalitní diktatura pravdolásky, Kundí orgie, Roman Týc a hlupák Smetana

Kdejaký skřet pravdolásky se může zbláznit, že členky Kundích orgií byly odsouzeny za výtržnictví. Stále cosi melou, až klas je prázdný, o svobodě slova. Ono to bylo ale výtržnictví. Choré mozky pravdolásky přemýšlejí co a jak udělat, aby se na tomto zviditelnily. Ono těm kočičkám vlastně šlo o zviditelnění, a pokud se v Rusku zviditelnit chci, tak to asi nese i riziko vězení. To ovšem mrzáci na duchu spojení s pravdoláskou nikdy nepochopí. Někde se je snaží srovnávat dokonce se Smetanou a Týcem, ale ti dva jsou úplně rozdílní, jak od sebe, tak od Kundích orgií. Jenže pravdoláska má na vše jednoduchý a populistický recept. Svou pravdolásku.

Tak prvně Roman Týc tvořil kontroverzní umění, výměna sklíček na semaforech pro chodce. Soud umělci uložil pokutu a náhradu škody. Škodu uhradil, ovšem pokutu ne. Nešlo o peníze, jelikož náhrada škody byla určena na 80 tis. Kč a pokuta na 60 tis. Kč. Jenže umělci bývají hrdí, a pokuta uhrazená by znamenala přiznání viny trestného činu, tak si raději odseděl měsíc. Co byl podle mne Roman Týc? Oběť soudní a byrokratické zvůle. Soudy jsou pod stálým vlivem bolševických skupin a naše právo má bolševickou kontinuitu, tak co se divit.

Roman Smetana? Hlupák. Ne tím co udělal, ale jak reagoval a působil. Jinak se to nedá nazvat. Sice něco poškodil, ale ta nebezpečnost tam byla nízká, a pokud by se nechoval u soudu arogantně, tak by odešel s trapným trestem. Pátrám a nenacházím základní informaci, kolik dostal od soudu v Trestním příkazu, vůči kterému patrně hlupák podal odpor. Jelikož je takové pravidlo, že se s Trestními příkazy soudci nemažou a dávají spodní hranici v minimální podmínce. Majetek se musí chránit, ať patří komukoliv, ovšem podle mne byla společenská nebezpečnost hlupáka řidiče Smetany minimální až skoro nulová.

Na výše uvedeném je zřejmé, že jen pravdoláskařský skřet, který se potřebuje za každou cenu zviditelnit na druhých, dokáže tyto věci, jako omezenec, srovnávat. V každém případě se jednalo o něco jiného, v jiné situaci. Ovšem pro každého nevěřícího Tomáše, tady mám jednu radu, aby si vyzkoušel, jak pravdoláskařská diktatura funguje. Když jsou to jako oni, tak je pravdoláska brání, pokud to bude někdo jiný a proti nám tak jej uklovají.

A jaká to je tedy rada? Zjistěte si, kdy má černokněžník Halík nějakou seanci své pravdoláskařské magie ve své svatyni a jděte mu tam udělat v masce Sochy svobody humbuk, řvěte tam, válejte se tam po zemi a souložte tam. Pak uvidíte, co se bude dít….

Rázem Vás odsoudí, popraví, rozčtvrtí v přímém přenosu Veřejné kanalizace České televize, kde je běžné že pravdoláskařská močůvka a hnůj s ní vytékají nepřetržitě 24 hodin denně. Krásný a jedinečný příklad, že pravdoláska je vražedkyní svobody slova ve prospěch své zvrácené pravdy.