Jak si Schapiro na Zemanovy vidle naběhl; Radim Panenka a ParlamentniListy.cz mávnutím proutku světový server

Arogance a nadřazenost amerického velvyslance Spojených států (SS) v Praze dosáhla vepřového vrcholu, když si dovolil dávat nějaké “doporučení” prezidentovi suverénní země. Prý aby se Zeman neztrapnil, když bude v Moskvě z členských zemí Severoatlantické aliance (SA) ostudně sám, při oslavách porážky nacismu. Ono asi za druhé světové války Sovětský svaz nebyl spojenec Američanů a Britů v boji proti nacismu z Německa, že? Nebo spíše to asi byl omyl, že se Američané nechali Brity přesvědčit, aby proti Němcům bojovali. Namísto, aby pokračovali s nacisty ve spojenectví předválečném.

Miloš Zeman a Radim Panenka (zprava)

Miloš Zeman a Radim Panenka (zprava) | Foto: archiv Radima Panenky

Miloš Zeman reagoval tzv. “zemanovsky,” ani tak a ani tak, jako Chytrá Horákyně. Schapirovi přes ParlamentníListy.cz v rámci velikonočního rozhovoru vzkázal, že má u něj na Hradě dveře zavřené. A hned se toho chytla média za oceánem v Británii a i v Rusku. Parlamentní listy mohou Zemanovi děkovat. Jsou serverem světového formátu. Ono jejich dnešní 1. zástupce šéfredaktora Radim Panenka se díky rozhovoru se Zemanem stal novinářem světového významu. Ale to už v minulosti, když prezidenta doprovází po všech zahraničních cestách.

Představitel celoglobálních odpadlíků z Ameriky

Schapiro za reagoval ihned po vzbuzení, jelikož byl na Velikonoce doma v SS a reagoval jako vyoraná myš. Šel spát a Miloš Zeman mu zakázal vstup na Hrad v Praze, dozvěděl se po probuzení. Může být rád, taky bychom jej mohli nechat vykázat a už by arogantní fracek mohl ve Státech zůstat.

Ovšem projevy jeho sprostoty a omezenosti pokračují i nadále. Co taky čekat, když je potomkem národa, který je tvořen celoglobálními odpadlíky, kteří v domovině neuspěli a do Ameriky jeli hledat novou šanci.

Potáhne Schapiro k čertu nebo k Obamovi?

Miloš Zeman má podle Schapira na jeho velvyslanectví stále dveře otevřené a navíc nechápe, floutek, proč se Zeman čílí, spíše by prý očekával poděkování, že by upřímný. Jenže to nebyla upřímnost, ale pokus o diktát. Byla to sprostota lidského hnoje a arogance vymytého amerického mozku. Zeman je dosti velkým samorostem, aby mu nějaký vykulený floutek mohl radit, nebo dokonce diktovat.

Floutek narazil na vidle a nyní to nechápe, že se mu nikdo neklaní. Ať si táhne třeba k čertu nebo k Obamovi. Ono je to vlastně jedno. Asi bude muset zase organizovat nějaký další cirkus: Červené karty, financování Slonkové, Šafra a jiných podobných propagandistických lhářů či přesun vojsk SS po našem území.

To se zase bude hejno nadšených idiotů s vylízanými hlavami imbecilně klanět Schapirovi a plivat na Zemana.

Raději se Zemanem po krk ve sračkách, než s žvatlajícím degenerovaným knížetem v americké prdeli

Zemana jsem nevolil, ale jsem rád, že mí spoluobčané našli odvahu jej volit, jelikož mít na Hradě slintajícího spáče, který se dvakrát do hodiny pomočí a pokálí, tak to by byl teprve konec. Ač to nyní jako začátek konce se Zemanem, s jeho odporným modrým hadrem s hvězdičkami nad Hradem, vypadá. Ono je špatné být po krk v lejnech, ale ještě horší to je až nad hlavu být ve sračkách a to bychom s Knížetem degenerovaným byli ihned.