GLOSA: Drábek na odstřel

Ministerstvo „nesociálních“ věcí pod vedením ministra a kouzelníka Drábka má za sebou super skandál, dva vysoce postavení úředníci zadržení policií pro podezření z korupce. Nechápu, kde „kuní ksicht“ bere odvahu, že setrvává dále na svém postu. V každé civilizované zemi by ministerský předseda ještě včera běžel za prezidentem s demisí tohoto vypečeného z TOP 09.

Mne na naší politické scéně už nic nepřekvapí. Slabý premiér, který stále jen piští, kde co a kde tu, který se stále nechává vydírat svými koaličními partnery, tedy pardon partnerem, jelikož LIDEM odkývají vše, jen ať jsou u lizu. Proto si může účelový projekt TOP 09 dělat, co chce. Po všech aférách je jasné, že tato strana vznikla jako jeden velký penězovod, kterým bývalí šíbři od lidovců vyvádějí peníze ze státního eráru.

A co Nečas k Drábkovi? Patrně nic, jelikož klíčový muž TOP 09, Kalousek, nebude souhlasit, aby Drábek odešel, pasuje mu do jeho projektů, které vede a organizuje na hracím plátně, tak aby svou hru, jak se zabezpečit, vyhrál.