Babiš není Bureš: Justice zase jednou popřela, že slunce vychází ráno, tentokrát ta slovenská

Očekávání se naplnila. Slovenský soud rozhodl. Babiš vědomě nespolupracoval s StB, takže vlastně ani Bureš nebyl. Co to znamená? Buď je Babiš tak hloupý, což je velmi nepravděpodobné, jelikož je cokoliv, ale hloupý určitě ne. Anebo to může znamenat jedno. Umí v tom chodit. A to víme, že v tom chodit umí. Použil nádhernou obhajobu: To že vědomě nespolupracoval, mu potvrdili StBáci, kteří utlačovali lidi za bolševického režimu v Československu.

Andrej Babiška

Andrej Babiška

Tudíž byla použita StBácká metoda, jak prokázat, že někdo s StB vědomě nespolupracoval. A nebyla použitá prvně. Už i Vojta Filip ji použil, aby se od Falemra očistil, což bylo jeho StBácké jméno. Taky mu to potvrdil StBák a pak si jej u sebe zaměstnal. Filip taky nebyl vědomě rozhodnutím soudu Falmerem a všichni z jeho okolí vědí, jak to bylo. Rozhodnutí bratislavského soudu nic neznamená, jen pravda byla zase znásilněna.

Co s Babišem? Expresně a nevyplaceně vrátit na Slovensko, ovšem rozhodnutí soudu může taky znamenat, že jej tam raději nechtějí. Babiš teda prý není Bureš, ale dobrého člověka to z něj šmahem neudělá. Byl jím vůbec kdy?