Andy Babiš jako anální kolík v zadku George Sorose

Z Maďarska vyhnali „univerzitu“ zřízenou zločineckou NNO, kterou podporuje žijící Satan George Soros. Andy Babiš ukázal svou barvu, kdo že je ta temná eminence za jeho zády.

Foto z hajzlem

Lidové noviny, které Babiš vlastní okázale píšou v titulku: „Babiš by vzal Sorosovu školu do ČR.“ Tímto krokem Babiš jasně dokázal, že je jen globalistický poskok a takový český Porošenko, který se dostal k moci malým „majdanem“, když na úřad vlády vtrhlo komando policie, aby se zjistilo, že domina premiéra nepřiznala ke zdanění darované kabelky.

Co to vše znamená před podzimními volbami a volební kampaní? Andy Babiš, coby slovenský přivandrovalec s husíkovskou českosloveštinou, se už několikrát vymezil migrujícím mu-slimáckým vetřelcům, kvótám na jejich import na český krmník a pod. Jsou to jen sprosté lži, jak sám Adrej je sprostý (slovensky hloupý).

George Soros platí a podporuje NNO organizace, které loví vetřelce u libyjského pobřeží a vozí je za peníze Sorose do Itálie. Soros podporuje NNO, které organizují masový exodus ze Sýrie přes Turecko do Evropy. Zatím je Balkánská stezka uzavřena. A ta stezka je důvod, proč všechny aktivity Sorose jsou z Maďarska vyhnány.

Viktor Orbán satanské zlo z Maďarska vyhání a Andy Babiš to zlo vesele přijímá a nabízí mu Prahu, do které však přivandroval – Babiš je jen přivandrovalec.