Skončí Andy Babiš jako Beno Mussolini?

Je to tvrdé srovnání? Nebo měkké? Proč to důvěrné oslovení diktátora dneška a diktátora minulosti. Oba jsou asi ve stejném postavení. Vnímám je jako psí lejno mezi prsty u nohou, které je lepší kvapně otřít do trávy. Před diktátory se má varovat. S diktátory se má bojovat. Diktátoři nemají lidskou hodnotu, jelikož jinými lidmi pohrdají.

Andy Babiš

Motto mého souseda Ladika Větvičky zní: „Chovej se k lidem vždy tak, jak bys chtěl, aby se ty kurvy chovaly k tobě…“ Je to taky tvrdé, ale oba jsme Chachaři z Poruby. On se tu narodil a já se nechal do slezské Poruby zavát okolnostmi. Ale musím s ním souhlasit. Jenže zmíněný Andy a Beno nejsou jen tak ledajaké kurvy. To jsou kruvy speciál, jak říká zase jeden známý Prajzak.

Prajzaci, to jsou lidé s úplně jiným pohledem na svět. Za války bojovali na straně Německa ve Wehrmachtu a i za bolševika si žili na jiné planetě než ostatní. Proto mají střízlivější pohled na svět, ale o to více trefný. Vidí kurvu, či kurvu speciál i tam, kde ostatní ji nevidí. A podle toho kolik lidí volí ze Slovenska přivandrovalého šaška, tak asi opravdu nevidí, co je on zač.

Zakladni instinkt: „Chovej se k lidem vždy tak, jak bys chtěl, aby se ty kurvy chovaly k tobě…“ – (zdroj)

Ale zpět k otázce, zda skončí Andy Babiš stejně jako Beno Mussolini? Nebo skončí jako Dolfi Hitler, nebo Pepa Stalin? Proč jsem si tuto otázku položil? Protože jsem se hořce rozesmál. Ivan Langer na facebooku napsal: „Gruzínec Rusem. Rakušan Němcem. Slovák Čechem.“ Takže jsem vlastně ukradl panu doktorovi myšlenku…nebo ji jen maličko rozvinul?

Všechny tři konce minulosti a jeden konec budoucnosti budou mít stejného jmenovatele – konec nelidského jedince a diktátora.

Mussoliniho dav zlynčoval, zabil a za nohy hlavou k zemi pověsil. Hitler se tak bál Sovětů, že se raději zastřelil a Sověti se tak báli Stalina, že ho nechali jako psa skoro den chcípat na podlaze jeho pracovny. Jaký bude osud Babiše? Zadusí se koblihou?