Kritika Václava Klause, ml. z úst tajtrlíků Černochové a Fialy je popření výsledků voleb

Střet mezi Václavem Klausem mladším a předsedou ODS Petrem Fialou, kdy mu u toho hystericky sekunduje Jana Černochová je projevem neúcty k voličům a popírá tak i výsledky demokratických voleb.

Tajtrlíci kritizují Václava Klause

Václav Klaus ve volbách do Poslanecké sněmovny na podzim loňského roku vyhrál ODS volby v Praze. Jen proto, že pražští voliči jej chtěli mít ve Sněmovně, získala v Praze ODS 22.635 hlasů, což jsou přednostní hlasy pro Václav Klause, mladšího.

Jana Černochová v Praze získala 12.426 preferenčních hlasů, což je jen 54,89 % procent preferenčních hlasů, které získal Klaus, kterého dnes tak hystericky kritizuje, tu ohledně zbytné mise naší armády v Afganistanu, tu v podpoře Ladislava Jakla ve volbách do Senátu.

Ladislav Jakl je určitě v politických postojích daleko čitelnější než nějaký herec Vladimír Kratina, který by pak patrně v Senátu plnil jen funkci loutky vedení ODS s předem naučeným scénářem.

Výroky Petra Fialy, který působí jako UFO na české politické scéně a je takový „mimoň“, že některými je přezdíván Špidla z ODS, ty snad ani nejde komentovat, jelikož tato figurka je snad řízená na dálku. V Brně taky asi moc voličům nevoněl, jelikož získal 13.035 přednostních hlasů.

Co z toho nakonec plyne, že síla získaného mandátu Václav Klause mladšího je skoro tak silná, jako mandát Černochové a Fialy dohromady. Více netřeba komentovat, jen snad krátce: “Tajtrlíci kritizují.”