Žihadélko: Schwarzenberg a Kalousek si mohou leda tak vzájemně vykouřit. V Senátu nemají ani jednoho senártora

Kalousek použil Schwarzenberga ve svém politickém projektu jako maskota. Karel maskotem byl a nijak se tím netajil, jelikož se nechal po republice vozit jako Berouskův, pardon Kalouskův medvěd. Cosi bručel a dementní voliči jen volili a taky celou TOP 09. Jenže dementní voliči mají volby něco jako zábavu, takovou Matějskou pouť či Anketu o tydýta roku a on i medvěd se jedou okouká, proto v těchto posledních volbách volili jiného klauna, tentokrát si nemusel pořizovat medvěda, ale stačily mu jen koblihy. Nejen zábavou je člověk živ.

VRV-II

Vzájemná prospěšnosti pánů Schwarzenbera a Kalouska se vypařila jako jejich falešné sliby, lži a oblbování voličů. Partneři v rámci Poslanecké sněmovny Starostové se na TOP 09 vykašlali a do komunálních a senátních voleb šli samostatně. Tak zůstala TOP 09 sama. A to i bez voličů. TOP 09 nemá v Senátu Parlamentu České republiky ani jednoho senátora.

Tak jediné k čemu jsi jsou nyní tito dva prospěšní? Mohou si vzájemně leda tak pokouřit, protože na neúspěšné neletí už ani ženský. Jako havloidé by se vzájemnou felací neměli mít problém.

Čtěte dále:

loading...