Zrádci Ruska. Historie se po tragédii často opakuje jako fraška

Zrádci Ruska jako veřejný nepřítel. Před více než sto lety naši „nesystémoví opozičníci“ zuřivě přáli naší vlasti porážku v první světové válce, píše na svém Telegramu Dmitrij Anatoljevič Medveděv, místopředseda ruské Rady bezpečnosti, někdejší prezident a premiér Ruské federace.

Dmitrij Anatoljevič Medveděv, Václav Klaus a Barack Huissein Obama na Pražském hradě

Dmitrij Anatoljevič Medveděv, Václav Klaus a Barack Huissein Obama na Pražském hradě – foto: wikipedia.org

Svou úvahu začíná slovy: „Jak víte, historie se po tragédii často opakuje jako fraška,“ kdy dále dodává, že výsledkem byla smrt impéria, dvě revoluce a krvavá občanská válka, která si vyžádala 17 milionů lidí různých politických názorů.

Třetí ruský v řadě prezident píše, že při čtení nejnovějších opusů ruských nohsledů amerického ministerstva zahraničí 21. století, kteří přepadli kordon, se nemůže zbavit pocitu, že po velké tragédii přišel čas na ohavnou frašku: „Opět nekonečné nadávky úřadům a přání rychlé porážky ve válce za vlast a často nenáročné sny o zničení dnešního Ruska. Je nechutné to číst, zvláště uvážíme-li, že na pozadí těchto ohavností naši vojáci brání naši zemi se zbraněmi v rukou, denně riskují své životy a předvádějí zázraky skutečného hrdinství,“ komentuje rusofobní agresi z vlastních řad Dmitrij Anatoljevič.

„Podělaní šílenci denně přejí smrt svým krajanům a své zemi. Je to nepochopitelné myšlení. Když zřejmě všechny, kdo nyní bojují nebo alespoň ve prospěch vítězství nad ukrajinským nacismem, považují za lidi nejnižší třídy, neschopné jemných emocí a adekvátního vnímání života. Je to hloupý a plevelný lidský materiál. Jednoduše řečeno, pohrdají námi všemi, kterých je u nás naprostá většina. Proč o tom píšu?“ ptá se řečnicky nad tématem „Zrádci Ruska.“

Zrádci Ruska! Jak na ně?

A pak si sám v textu odpovídá: „Prvně. Zrádci Ruska, kteří nenávidí svou zemi natolik, že volají po její porážce a zničení, musí být považováni za hostis publicus, veřejné nepřátele. Bez ohledu na právní kvalifikaci jejich činů. Jako nepřátelé státu, používající svůj oblíbený americký ekvivalent. Tato definice s nimi musí být pevně spojena. A to i v případě, že proti těmto osobám nikdo nezahájil žádné správní nebo trestní řízení.“

Rusko: Co je dobré pro Rusa, je smrt pro Němce

Dále pak píše, že takovým osobám by nemělo být dovoleno vrátit se do Ruska až do konce jejich dnů. „Musí být zcela odříznuti od zdrojů příjmů v naší zemi, ať už jsou jakékoli. Nemorální situace, kdy zrádci, kteří si přejí, aby byla jejich země poražena, zároveň vydělávají na Rusku, musí být jednou provždy zastavena,“ míní zadruhé.

A nakonec za třetí: „K návratu těchto osob domů může dojít pouze v případě předchozího jednoznačného veřejného pokání a ve vhodných případech pouze prostřednictvím amnestie nebo milosti.“ A vše uzavírá Dmitrij Anatoljevič Medveděv slovy: „I když by pro ně bylo lepší se nevracet.“ Tolik jeho vzkaz pro zrádce Ruska.