Žihadlo čtvrteční aneb spící Schwarzenberg omylem vystřelil dříve z Aurory

Někdo dnes parádně a dlouze čůrá do mraveniště s označením Česká republika. Mediální masáž ohledně zatýkání, razií, tam i onde vypadá, jako by někdo zpustil dlouho připravovanou akci. Která má působit jako chemoterapie na rakovinu. Ovšem bude nádor zabit, nebo zůstanou metastáze. Zatím se vše točí kolem ODS a ČSSD, tak nějak nemůže být strůjcem, tudíž je to zvýšená otrava společnosti těmi nejprohnilejšími z TOP 09.

Veškeré dění, které pozorujeme zprostředkovaně přes média, která patří havloidní frontě, je velmi podobné tomu co se v minulých týdnech dělo na Pražském magistrátu. Taky došlo k použití policie a následně přebrání moci. Kdy se TOP 09 zbavila svého koaličního partnera a opanovala magistrát. Za vším můžete vidět vše, ale většina vidí, co jí média naservírují na podnosech až k rypákům.

Jak je možné, že TOP 09 se to netýká? Když je zřejmé, jací prevíti jsou Kalousek se Schwarzenbergem? Asi jsme svědky nastupujícího policejního státu v režii fašistické TOP 09. Protože největší škůdce kníže Karel se směje. Ovšem spíše to vypadá, že to vše zpustil dříve, nežli chtěl. Ono v jeho věku se ani není, co divit, že povel k výstřelu z Aurory dal předčasně, takže Velká červencová fašistická revoluce se překvapivě odehrála již v červnu.