Žihadel pytel: Kráva se otelí, kočka se okotí a voly si volí volové!

Předpokládá se rekordní volební účast u historicky prvních voleb prezidenta přímo občany, pardon ovčany. Proč se předpokládá tento rekord? Jelikož média nás dramaticky masírovala, jak to bude skvělé, jedinečné a přímo samospasitelné, když si kastelána Hradu zvolíme sami. Nevím čím je to tak úžasné, když trio kandidátů, kteří mají šanci na úspěch, jsou hnusní slizcí a odporní tvorové, kteří by neměli vylézat z nor.

Ovšem první den volební brali voliči volební místnosti přímo útokem. Volební místnosti praskaly ve švech a vypadalo to tam, jako za komunistů, kdy volby byly soutěží o účast. Nikoliv o tom, kdo se zvolí. To bylo rozhodnuto předem. Ovšem tato atmosféra kolem voleb dnešních a prezidentských připomíná nesvobodné volby nejen atmosférou, ale i mediální propagací. Dále taky i samotným volebním zákonem, kdy nejsou rovny hlasy navrhovatelů kandidátů. A tady je zakopaný pes, že máme kandidáty takové, jaké máme.

Až lidé vystřízliví po volbách, tak zjistí, že si zvolili buďto komunistu exota, nebo komunistu alkoholika, nebo starého fašistického dědka, který chrápe, kudy chodí. Zjistí, že zvolili vola z vůle politické třídy, která chce na Hradě vola. Zjistí, že nechali ze sebe udělat voly, kteří toho vola na Hrad ještě s nadšením volili. Celé prezidentské volby jsou jen další nedemokratický podvod a útok na občanskou inteligenci a svobodu. Není zlato vše, co se třpytí!