Vyrábí norská sociálka Breiviky?

Ke kauze ukradených českých dětí v Norsku se vyjádřil snad každý, kdo má… Já ji mám taky, ale podívám se dané téma poněkud jiným způsobem.

Andres Beivik

Andres Beivik

Je na jednu stranu ostudné, že se Česká republika, tedy státní instituce a politici odpovědní za zahraniční politiku chovají v této kauze, tak jak se chovají. Ono sice moc manévrovacích možností není, ale je také třeba ukázat, třeba i gesty, že jsme suverénní země a naše občany si chráníme. Sourozenci matky Michalákové mají české občanství, tak bych zrušení pozvání norské velvyslankyně na oslavy státního svátku bral jen jako takový strat.

Po zrušení pozvání, by jí měla být vystavena letenka do Norska s tím, že i veškerému norskému personálu norského velvyslanectví a automaticky celou českou diplomatickou misi stáhnout z Norska. Poté dočasně zabavit majetek ambasády Norska a vyslat tvrdou protesní nótu, že celá lapálie bude řešena jen na vládní úrovni, kdy výsledkem bude vydání dětí do České republiky.

Anders Behring Breivik byl také v péči norské sociálky. A jak to dopadlo

Anders Behring Breivik je norský masový vrah, který dne 22. července 2011 povraždil 77 lidí. Ano, i tento člověk byl v péči norské sociálky zvané Barnevern. Jeho rodiče se rozvedli, matka na něj neměla čas a jeho učitelé jej vyhodnotili jako „divného.“ To byl důvod asistence Barnevern v domácnosti matky masového vraha. Výsledek známe.

A jak dopadnou děti, které se o sobě dozvědí, že byly ukradeny svým rodičům, své rodině a násilně byly vychovány jako děti norské? Kde je záruka, že budou Norsko milovat? Spíše se může stát, že Norsko budou nenávidět. Děti mají velkou paměť a pokud začnou pátrat po své minulosti, tak ji budou vidět očima dětskými, i v dospělosti. Jak to dopade nevíme, ale…

A to je také důvod proč vrátit české děti české rodině. Když tamní úřady je nechtějí vrátit matce, tak ať je vrátí jejich rodině v Česku.