Migrační krize není. Je to jen krize zdravého rozumu a kolonizace EU Američany je připravena

Média se snaží všem vymýt mozek, že se děje nějaká migrační (imigrační, utečenecká, uprchlická) či jakákoliv takto pojmenovaná krize. Ovšem proč se tak snaží? Ono se na Evropu cosi nepěkného valí to ano, ale migrační krize není. To je jen takový blud, co má asi něco zakrýt.

Vetřelec se sekyrou

Vetřelec se sekyrou

A proč je to krize zdravého rozumu? Jednoduché vysvětlení. Pokud někdo prchá před válkou, tak se má zastavit, tam kde je mír. Turecko, Řecko nebo Itálie. Pokud z Turecka vtrhne do Řecka, tak už je to jen ekonomický migrant, tak jako když postupuje dál do Evropy. Tam stačí jediné. Vzít je a vrátit. Když se tak neděje, tak to je absence zdravého rozumu.

Ale také to může být způsobeno tím, že dohoda o kolonizaci Evropské unie (EU) Spojenými státy (SS) TTIP je na světě. A nikdo nevěděl, jak byla navržena, protože jí zakrývala krize vyvolána právě EU a SS s tím, že když se to tam začalo uklidňovat, tak vzali migranti Evropu útokem.

Lid řeší zástupné problémy, které by se daly vyřešit lusknutím prstu a panstvo připravuje otroctví. A o jejím schvalování toho taky moc nevíme, máme Lisabonskou smlouvu, tak stačí když tu dohodu schválí EU a je to.