Veselá PANÍ Samková chce udělit svým OTROKŮM další lekci. Jste připraveni na výprask?

Psáno pro ePortal.cz | Veřejný prostor je plný klaunů. Největší klauniáda nás ovšem čeká kolem prezidentské volby. U té se právě sešla sešlost hodná sdruženého vystoupení v manéži pěkně velkého cirkusu. Někteří si nepotřebují ani nasazovat červené nosy, jelikož jejich fungování ve veřejném prostoru je tak komické, že i ten nos by byl zbytečný. Dokonce nám prezidentská volba odhalila latentní dominu.

Klára Samková je známá svými rozporuplnými výroky. Vždy jsem myslel, že je to díky její profesi, že ráda vynáší soudy. Ale ona nechce jen soudy vynášet, ale osobně snad i trestat. Sebe jako prezidentku by si představila nejlépe v koženém oblečku a s velkým bičem v ruce. Ona by určitě ráda, aby jí celý národ jako otroci ležel u nohou a byl vděčný, že nedostane pořádně nařezáno před prdel. A ona by řádila či tvořila své rejdy.

Co zase vymyslela? No to se budete divit. Prvně pobavila národ, že petiční podpisy budou sbírat její klony (o tom jsem psal zde), pak nám udělila výchovnou lekci, že posekat člověka jednou mačetou, není mačetový útok, protože použili jen jednu přinesenou mačetu. Takové právo monopolně informovat své „otroky“ si vymanila na soudu, protože jeden ze „sekáčů“ je neplnoletý a proto je z jednání veřejnost vyloučena.

Nyní zjistila, že byla obdarována a to se jí zase nelíbí, jelikož jí nějaký neposlušný a drzý „otrok“ poslal na její volební účet málo peněz (0,01 Kč), tak to zaslouží trest nejtvrdší. Prostě je tak veselá, že ví, jak to s dary chodí. Dar přeci musí být velký a obdarovaný má právo si říci, jak velký, a pak na té velikosti trvat. Tak jak to naučila své posluhovače a české „indiány“ v jednom.

Ona přeci nezvládne všechny neposlušné trestat sama, proto si vybere vždy jen jednoho „otroka“ denně na své pobavení. Na ostatní práci tady má své vyvolené etnikum, které je jí maximálně oddáno a práci za ní činí velmi dobře, skoro jako ona sama. Správní otroci musí své mučitele podporovat nejlépe, jak umí a když se vzepřou, tak si bolestný trest musí pamatovat do konce svých chvil. Co se stane, když takové trestání otrok nepřežije? Nic, jen to jen otrok. Zeměkoule se přeci točí i tak dál.

Vášnivá obhájkyně mačet i přes své vzdělání, nebo právě díky němu, nemá žádný soucit s nikým, kdo jí není povolný. Těch způsobů, jak své otroky trestat má v rukávu určitě více. Jen je otázkou, chcete mít takovou národní dominu? Chcete být jejími otroky? Chcete tvrdě pracovat, aby se Vám mučitelé otevřeně vysmívali a pak Vás trestali?