GLOSA: Zrůda rudá PiTomio Okamůra jako krvelačná bolševická můra

Není to tak dávno, co tento exkrement populistické politiky s řešením na vše a s kandidaturou na všechno popíral, že chce kandidovat na prezidenta. Pak se mu nějak zalíbilo kandidování na senátora, a když se svou pátou kolonou změnil Zlínský kraj na kraj Gottwaldovský, tak i sebe na roveň Klementa Gottwalda chce postavit a kandiduje i na prezidenta. Prvně šermuje podporou komunistů, že vlastně nejsou tak špatní. A nyní už bagatelizuje komunistické zločiny, jak národohospodářské, tak ty proti lidskosti.

Podle toho tvora je komunismus nejvíce demokratický systém, který spatřil světlo světa a který lidstvo vůbec zažilo. Ovšem nevím jak si vysvětlit ty miliony mrtvých, které po komunismu zůstaly. Masové vraždění v Sovětském svazu (video pod článkem) a v Kambodži. O zvěrstvech v Kambodži psal Petr Štěpánek, článek najdete zde. Potom podle PiTomia komunisté u nás nic neukradli oproti ostatním. No tak tupče, se chce říct. Oni ukradli vše a všem. Z prosperující země, která patřila k světové špičce ve svém národohospodářství, inovacích, vývoji a průmyslu, udělali skoro banánovou republiku.

aTeo.cz

Komunisté jsou duševní mrzáci, potencionální vrazi, mučitelé a psychopati, zloději, kteří chtějí jen krást všem, aby měli jako pro všechny, ale spíše pro sebe. V komunistické minulosti je nejvíce mrtvol, které spatřily světlo světa k vrubu nějaké ideologie. Kdo toto podporuje pro svůj osobní prospěch a získání moci je ještě větší sviní jako všichni komunisté dohromady.

Malá rada nakonec, když se chce OkaMůra přiblížit Klémovi Gottwaldovi. Prvně se z něj musí stát alkoholik, ale to asi nebude problém, jelikož mele stále jako pod vlivem. Pak si musí najít kurvu za manželku, nejlépe někde v Ostravě – Hulvákách, stylová by se asi na Bedřišce našla. Pak už mu zbývá se někde nakazit syflem, ale to nebude asi problém od nové manželky.