Obecní pasáci krav v uniformách strážníků jsou jako obtížný hmyz

Obecní policie. Deviace v uniformě hodná nejhrubějšího opovržení, jelikož jsou to jen tupí paraziti na veřejných rozpočtech, s minimálním přínosem pro bezpečnost.

Policista převyšující inteligenční průměr vůči českým četníkům

Policista převyšující inteligenční průměr vůči českým četníkům

Je to umělá zaměstnanost. Takoví jedinci by kdysi byli hodní pouze profese obecních pasáků krav. Dnes mají uniformy a neznalí zákonů buzerují bezbranné obyvatelstvo.

Nejsou sic pod ochranou služebního zákona, ale jsou považování za úředníky, tedy za osobu veřejné moci. Ač to spojení je legrační. Takový městský či obecní strážník má spíše blíže k veřejnému záchodku. Je to takový kanál jednoduchosti a omezenosti.

Debil vedle debila a výjimečně nějaký blbeček

Prase v policejní uniformě

Prase v policejní uniformě

Kdysi mi jeden psycholog prozradil, jak se dělají psychologické testy pro strážníky. Že se posuzuje míra odolnosti vůči zdravému rozumu a převážně, to nesmí být jedinec s vlastním úsudkem, kdy je lepší doporučit debila, než člověka myslícího.
Tak pak ty obecní policie vypadají, jak vypadají. Zrušit je. Nejlepším lékem na vyřešení bezpečnosti je zrušení těchto zbytečných, nadbytečných flákačů v uniformách. Jelikož jejich přínos je nula, anebo spíše zvyšují nebezpečnost v ulicích.

A co s nimi? Obce za uspořené peníze jim mohou nakoupit lopaty a pometla. Lepší hloupý obecní metař, než hlupák strážník.