To musel Porošenkovi poradit Saakašvili: Kyjevem má 9. května projít pochod buzerantů

To že se poradcem válečného zločince v čele Ukrajiny Petra Porošenka stal gruzínský kriminálník a člověk odpovědný za mnoho vražd Michail Saakašvili je veřejně známo. Také je známo, že gruzínská prokuratura několikrát oficiálně žádala prokuraturu ukrajinskou, aby Saakašvili byl vydán do Gruzie na základě mezinárodního zatykače. Sice to asi není tak veřejná informace, jako informace, že je „gruzínský řezník“ na Ukrajině.

buzny

buzny

Proč spekuluji, že nápad s pochodem buzeratnů v Kyjevě dne 9. května je z hlavy brutálního šílence gruzínského původu?

Prvně. Porošenko sám je hloupá loutka, která je vedena týmem proamerických poradců, převážně politiků z jiných zemí než je Ukrajina.

Zadruhé. Saakašvili umí uspořádat pochod buzerantů za jakékoliv situace. První pochod v Gruzii se málem neuskutečnil, podle našeho zdroje. Ovšem na příkaz tehdejšího prezidenta měli být všichni odpůrci, kteří okupačně okupovali ulici, kudy měli buzeranti importovaní ze západu táhnout, povražděni. A rozvěšeni po kandelábrech. Na této kulise se pak měl pochod uskutečnit.

Homosexualismus a vraždy jako americká zbraň hromadného ničení

Dále z Gruzie přicházely informace, že většina mužské populace Gruzie byla účelově zadržena a v celách předběžného zadržení, byli znásilněni buzeranty, kdy vše se mělo dokumentovat natáčením do video-archivu, aby daní zatčení byli pak vydíratelní.

Že jste o tom neslyšeli, tak je to dávno a pak naše média o takových věcech nesmí informovat, jelikož Saakašvili je přeci náš spojenec, tak jako Porošenko, který si objednává asi i vraždy nepohodlných novinářů a politiků.

Takže už vidím premiéra války Jaceňuka jak v latexovém kostýmku s duhovou vlajkou pochoduje v čele toho daného průvodu, jelikož ten se v Německu, kde perlil prohlášeními, že si v Německu taky přeci musí pamatovat Ruskou invazi z roku 1945, tak jak na Ukrajině, přeřekl, když oznámil: „S kolegy praktikujeme homosexuální styk.“ Výrok o invazi vysvětlila německá média jako chybou překladu, ale coming out Jaceňuka zůstal nedementován.