Spustili Američané kontrarevoluci zvolením Trumpa? Vytřel si nový americký prezident s politickou korektností prdel?

Dnešní den je velkým dnem. I Američané, o kterých se mluví jako o velkých dětech, dokázali ukázat světu, že jejich mozky nejsou donekonečna nachystané na vymývání mediální lží a propagandou, kdy jakési zločinecké elity jim stále opakovaly, že většina se musí donekonečna nechat vydírat nějakými menšinami – tu devianty, tu přivandrovalci, tu lenochy s tmavou kůži a podobně.

Donald Trump

Donald Trump

Američané si zvolili do čela své země Američana. Tedy člověka, který je upřímný a nazývá věci správnými jmény a s politickou korektností, která hubí svobodu, si vytřel doslova a do písmene prdel.

Kde jsou nyní Ti lháři, kteří proklamovali, že Trump nemá šanci na zvolení, že v průzkumech stále zaostává? Kde jsou Ti co lhali celému světu? V panice vymýšlejí další lži, že zvolení Trumpa je konec světa, jak řekl český hovňousek a ředitel knihovny Velkého hovna, pardon Václava Havla, Žantovský.

Ano jeden svět dnešním dnem pomalu končí. Doufejme, že končí svět lží, nenávisti a havloidních zmrdů, jak v Česku tak jinde. Doufejme, že Trumpa nezastřelí jako JFK, který také chtěl změnit Ameriku. Trump nechce měnit svět, ale chce budovat Ameriku, která zbídačená a rozbořená, jelikož je pod financována všemi válkami, které vyvolaly zločinecké kruhy americké politiky, které nebyly zničeny, ale byly poraženy. A to je naděje pro svět, kdy je naděje, že skončí americký agresivní teror po celé planetě.

Čeká nás ještě boj o udržení vítězství, které teprve startuje. Američané dokázali, že i v zemi, kde vliv médií byl neomezený, je možné mediální totalitu zločinců porazit. Bůh žehnej Americe, Bůh žehnej nám.