Schwarzenberg a Kocáb se přidali k likvidaci nezávislosti Ukrajiny

Karel Schwarzenberg v Kyjevě navštívil tamní opozici a taky náměstí Nezávislosti, kde demonstrují příznivci opozice. Další havloidní šašek, rasista a multikulturalista a likvidátor občanských svobod Kocáb by měl na náměstí Nezávislosti dnes vystoupit v rámci koncertu. Jeho zahraniční cesta byla vlastizrádná, byla bez jakéhokoliv mandátu České republiky.

Po baronce Ashtonové, senátorovi Mc Cainovi přijel na Ukrajinu bez jakéhokoliv mandátu likvidovat tamní poměry i Schwarzenberg, člen Bildebergské skupiny. Právě tato podpora a vměšování zvenčí, jasně dokazuje, že celá akce je řízená z USA, aby bylo posíleno budování NWO.

Otřesná realita: Ukrajinská opozice na EURO-MAJDANU brutálně zaútočila na policisty

Schwarzenberg v Kyjevě podporuje destabilizaci a likvidaci demokratického systému, jelikož jak tamní prezident, tak ukrajinský parlament byli řádně a legitimně zvoleni ve svobodných volbách a jedině volbami je možno v demokratické zemi měnit vládu. Opozice v minulém týdnu podala v Nejvyšší radě návrh na vyslovení nedůvěry vládě, rozpuštění parlamentu a vypsání nových voleb. Ovšem drtivě byla poražena