GLOSA: Havloidní pašík, antikněz a satanáš v rouše beránčím Halík vřeští, když sklízí ovoce šíření nenávisti

Tomáš Halík je velmi zajímavou figurkou v havloidní frontě a dokonce i mezi velkými pražskými kavárenskými jelity působí jako UFO. Vydává se za kněze, slouží mše, ovšem nemůže prokázat své svěcení. Což samotné je hřích. Proto lze o něm mluvit jako o antiknězi, nebo přímo o služebníkovi Satana.

V nedávné době se dostal do křížků s jiným akademickým pracovníkem a vysokoškolským učitelem Danilem Solisem, kdy sám Halík toto vyprovokoval svou StBáckou taktikou, kdy udával, bonzoval, šířil lži a nepravdy a to přímo k vedení vysoké školy, kde Solis přednáší. Nesmí se pak divit, že lidé, kteří mají svobodu na první příčce svých hodnot, se započnou bránit a ač mají názory rozdílné, tak se proti Satanovi Halíkovi v jedné řadě postaví.

Halík jako každý havloid započal o svých oponentech šířit lži, které sedí na něj, o svých odpůrcích píše a říká, že jsou fašisti, že jsou bůhví co…atd. Ale sám on je největším odporným vředem v naší společnosti a sám fašistou, jelikož pro havloidy je fašismus hlavním cílem, kam ženou své stádo vymytých hlav a nás svobodomilné by tam nejraději zahnali taky.

Vždy když vím toho antikněze, který šíří lež a nenávist si vzpomenu na jednu píseň Karla Kryla, kdy zpíval: „Vpřed! Jenom vpřed! A vředu smrdí síra.“