Obama musí nechat zavraždit Erdogana. Opačně Američané přijdou o svou tvář

Dění v Turecku je otřesné. Etnické čistky Kurdského obyvatelstva, jak v samotném Turecku, ale i za hranicemi v Iráku a Sýrii, které páchá turecká armáda, podpora Islámského státu rodinou Recepa Erdogana, falešný puč, který zahájil čistky a politické pronásledování, mučení a věznění oponentů a příprava na masové popravy, pod rouškou referenda v zemi s většinovou negramotností.

Křovák Xi-Xao Obama telefonuje

Křovák Xi-Xao Obama telefonuje


To je Turecko diktátora a vraha Erdogana. Jen polovina toho a falešné obvinění stačilo na popravu Saddáma Husajna a okupaci Iráku ze strany Spojených států. Že byl Husajn popraven agenty CIA, kteří se vydávali za iráckou opozici si dnes v Bagdádu štěbetají i vrabci na střeše.
Jen část toho stačila na to, aby Libye byla zničena a plukovník Muamar Kaddáfí, který libyjskému lidu zařizoval nejvyšší životní úroveň v Africe a velmi vysokou v rámci celého světa, byl zlynčován a zavražděn islámskými teroristy, které podporovala Francie, Spojené království a Spojené státy bombardováním. Byla zničena hráz africké migrační invaze do Evropy.

Ani setina toho stačila, aby Spojené státy bombardovaly Jugoslávii a tím podporovaly albánské teroristy z UČK, kdy následně Srbsku bylo ukradeno historické území – Kosovo a Metochije. O to se pokoušel se svými spojenci Albánci za druhé světové války i Adolf Hitler.

Proto, co brání Baracku Husseinovi Obamovi, aby nařídil masivní bombardování Ankary a rozvrácení Turecka, následný odchyt Erdogana, jeho veřejnou popravu a okupaci země? To že se tak neděje, je jen důkazem, že Spojené státy mají specifický metr. Nejde jim o právo, ale o profit, kalkul a okupaci světa. Ono se to ale spíše Američanům zatím líbí, tak jako i Saddám Husajn byl vřelý spojenec Američanů proti Íránu. Ale také další věc: Obama je jen odporný sráč.