Je Slávek Sobotka jen poločurák, nebo je to celý čurák?

Pako, které si hraje na premiéra České republiky, které si nechává říkat Slávek Sobotka, v nedávných dnech prohlásil: Česká republika musí zůstat v tvrdém jádru Evropské unie a co nejdříve, jakmile to bude možné, přijmout euro.

Slávek Sobotka se potí a rudne – Zpocená krysa

Dále pak deník Právo informoval, že vylízaný Sobotka z ČSSD označil všechny politiky, kteří naopak mluví o vystoupení z Evropské unie za blázny a poloblázny. Již pohledem do obličeje Sobotky, která připomíná žalud zbavený předkožky dává možnost položit si řečnickou otázku: “Je Sobotka čurák, nebo poločurák?”

Evropská unie je říše bez stanovených hranic legislativního rámce, která popírá jakoukoliv suverenitu členských zemí. Je to Evropská říše. Evropská unie není demokratickým tělesem, jelikož nikým nevolení úředníci z Bruselu vydávají totalitní direktivy, které pod hrozbou sankcí musí parlamenty členských zemí přijímat, což je mafiánské vydírání a navíc musí členské státy platit do EU výpalné, aby měla z čeho bruselská prasata chrochtat a mlaskat.

Přijetí eura neznamená nic jiného, než přijetí i dluhů, které mají členské země EU, které jsou součástí EMU. Svým prohlášením plešaté pako Sobotka zase potvrdilo, že je to vlastizrádce, které v lepším případě patří za mříže a do dolů. Kde by vězeň Slávek Sobotka na doživotí těžil uhlí. V horším případě jej může stihnout hněv vzbouřených davů a může být lynčován.

Jsem proti násilí páchaném na lidech, ovšem dav by takto mohl jednat. Jako novinář bych zabití Sobotky musel odsoudit, nejen jako humanista, ale i jako demokrat. Nicméně bylo by to logické vyústění politické vlastizrádné a zločinecké činnosti Slávka Sobotky. V ostré revoluci se nikdo neptá, čí hlava padala. To pak řeší vítězové, kdo byl zločincem a kdo očistnou rukou.