Konec světa za dvacet dní? Hloupost, konec světa už probíhá přes dvacet let…

Podle Mayského kalendáře by měl nastat konec světa 21. 12. 2012. Proč? Protože ten den tento kalendář končí. Ono na tom je více podivného nežli uvěřitelného. Museli ten den přepočítat, jelikož náš kalendář není tak starý, ale matematika zvládne vše. Navíc legendy vždy o konci světa vyprávějí, že končí svět, který známe, a je nastolena nová epocha. Jenže toto se začalo dít dávno před tímto datem a je to více jak dvacet let.

Důsledky vidíme všude kolem nás. Rozum je poražen hloupostí. Tvořivost je poražena leností. Úspěšní jsou terorizovaní neúspěšnými. Tradice jsou bořeny sociálním inženýrstvím a rodina je vysmívána zástupci různých ismů. Lži a výmysly, které slouží na opanování lidstva na celé planetě, se považují za pravdy a jejich odpůrci, jsou prohlašování za blázny. Zvrácenost, kam lidstvo dospělo, může být tím myšleným koncem jedné epochy světa a počátek nové.

Z migrace se stalo nebezpečí, ač vždy byla migrace obohacením lokálního genofondu. Ovšem byla to migrace, kterou si místí sami řídili a ovlivňovali. Pokud cizince mezi sebe nechtěli, tak tam cizinec nežil. Dnes je diktát k migraci a to nejen v EU, kde jsou na to směrnice, ale už i v USA, kde migranti získávají pomalu pohodlnou většinu.

USA je stát založený na migraci, který se co pár generací mění k nepoznání, stát který žije tak rychle, že ani samotní obyvatelé se nestačí divit, jak se jim mění před očima. Jenže rychlost toho vývoje je maximálně urychlena, není to evoluce, nýbrž blesková revoluce. Většina tradičních Američanů, si přála republikánského prezidenta. Pokud se podíváte na mapu, kde republikáni zvítězili, tak celé USA jsou červené, což je barva republikánů. Modrých míst, barva demokratů, je minimálně. A přesto Barak Husein Obama vyhrál.

Obamu si zvolili přistěhovalci, neúspěšní a paraziti, kteří využívají potencionálu úspěšných, na kterých parazitují. Takto to dnes funguje i v Evropě a celé EU, že většina lenochů, přistěhovalců, kteří nepracují a jen sají, žije na úkor úspěšné a pracovité menšiny. Jenže oni nejen na náš úkor žijí, nýbrž nám i diktují, kolik jim máme jako sociální výpalné zaplatit, abychom měli klid, jinak bychom skončili s uřezanými hlavami.

V západních státech EU se počet muslimských přistěhovalců kriticky blíží k 50% celkové populace. Evropské ženy v průměru rodí 1,5 dítěte, což znamená, že se nereprodukujeme. Muslimští a jiné přistěhovalci jsou na tom mnohem líp, jejich ženy rodí v průměru 2,5 dítěte. Což znamená jasné zalidnění evropského prostoru přistěhovalci, kdy porodí další generaci už na Evropském území, někdy už i třetí generaci, ale neuznávají evropské tradice a žijí pouze z našich prostředků.

Navíc oficiální doktrína USA a EU je pohřbívat základní konzervativní hodnoty a v konzervativcích vidět zloduchy. Oficiální doktrína západu, je dnes levicový socialismus s nacionálními prvky, který pozitivně diskriminuje naše hosty, přistěhovalce a upřednostňuje jiné náboženství nežli tradiční, křesťanství a judaismus, ve prospěch islámu. Oficiální západní doktrína je nacistická, tak jak ji známe z dob III. říše, západním světem vládne antisemitismus a popírání Krista ve prospěch Mohameda.

Skoro celý svět v OSN zase opakoval, že Palestina je stát, ač jsou to jen teroristické základy rozmístěné na území Státu Izrael. Česká republika a dalších sedm statečných států bylo proti. Ovšem z EU to byla pouze ČR, která neuznává, palestinské teroristy, jako stát. Jejich cíl není totiž mírový, ale vraždný, chtějí likvidaci národa, státu, kultury a náboženství. Toto vše nacistická EU podpořila a vypracovala seznamy nebezpečných Židů z osad, kteří nesmí do EU. Asi se brzy dočkáme i doby, kdy EU bude zase nutit našívat žluté Davidovy hvězdy.

Konec světa už začal a dávno zpět, kdy tyto myšlenky začaly vítězit. Kosovský terorista byl osvobozen a bude asi premiérem, kdy krev na rukou mu ještě nezaschla. Krvavá Madla, která muže za masakr civilistů v Srbsku, si jezdí svobodně po světě. Postavila se proti základním tradičním hodnotám západního světa, proto může být svobodná, jako každý terorista, který ve jménu multikulti vraždí. Pokud útočník dělá to stejné, ale ve jménu tradičních hodnot, tak je vrahem a potrestán. Jaký je v tom rozdíl? Žádný, jen hodnoty se otočily. Co bylo špatné, je správné, a správné je špatné. Toto je konec světa, jak jej známe.