Komunistický antikomunismus po česku

Zvrácenost české společnosti dovoluje, aby velká část antikomunistů byli bývalí komunisté, nebo komunističtí kolaboranti, či šedé myši, které za nadvlády bolševika měly staženy ocas, jako vystresovaný pes. Proto je to až s podivem, že lze český antikomunismus, ten většinový nazvat, jako falešný, jelikož není upřímný a jen zastírá chyby minulosti. Chyby kolaborujících jedinců. Představa, že chartisté mohou být bojovníky proti komunismu, je k výsměchu, když to byli jedni z nich.

Ovšem máme tady ještě jeden typ antikomunismu, a to je politický antikomunismus, kdy Ti to nejsou proti komunismu, jako proti ideologii, nýbrž jsou proti komunistům, tedy vůči stranám komunistickým. Nejhorším představitelem těchto kašpárků jsou fašisté z TOP 09. Sám Kalousek byl komunistický kolaborant, jelikož byl členem strany Národní fronty a podílel se na komunistické porobě národa a to jako úředník na ministerstvu.

Příběh senátora Štětiny je tak zamotaný, že ani on sám přesně neví, kterých mocností mohl být agentem, komu sloužil a kdo jej zneužíval. Pokud je něco málo pravdy na tvrzeních, že byl doublem, tak je spíše obětí všeho a dnešní jeho snahy jsou směšné, ne-li směšnější. Nikdo zdravého rozumu mu nemůže věřit ani dobrý den. Nikdo netvrdí, že byl veden v nějakém archivu, jelikož pokud by byl vychován jako infiltrát, tak by stejně nikde nebyl evidován a doublové se taky neevidovali, to byly oběti, které mohly kdykoliv padnout.

Předseda fašistického spolku TOP 09 Velký Karel Černohorský je šlechtic, šlechticům je jedno, kdo je u moci, zajímá je jen, aby byli tolerováni. Jeho předci to předvedli, že ani nacisté jim nevadí. Tady bych možná nějakou nenávist vůči komunismu viděl, jelikož to byl jediný režim, který šlechtu vyvlastnil a úspěšně jejich rod vyhnal za hranice. Ovšem kola osudu zařídily vše, z chudého synka se stal bohatý synek. Takže by spíše měl komunistům děkovat, že jej vyhnali. Zůstat tady, tak by proháněl krysy na Orlíku a nebyl by velkým rakousko-švýcarským pánem.

Kdo je vinen za posilování komunistů? Je jedno, zda oranžových nebo rudých? Za toto vše mohou tito falešní bojovníci proti komunismu, pak Havel a jeho klaka, která nám tady zinscenovala trapnou frašku, jako z pera absurdních pitomostí Havla. Započali tomu říkat „SAMET“. Ten největší komunistický podvod a počátek falešného antikomunismu, který započali jiní komunisté ne proti komunistům, ale proti opravdovým antikomunistům. Jejich propaganda pokračovala v komunistické a proto jedni z mála antikomunistů, jsou dnešní společnosti znevažováni.

Komunisté si po pádu sovětského bloku zasloužili totální dekomunizaci. Odstavit je od všeho. Zrušit platnost jejich legislativy, a novou legislativou uznat komunistickou legislativu za zločineckou. Tak jako to proběhlo v Německu po druhé světové válce. Odsuzovat komunistické a kolaborantské zločince. Pak bychom je neviděli v parlamentu a jiných zastupitelstvech.

Opravdový antikomunismus uznává všechny bojovníky proti komunismu, ať bojovali jakkoliv. To znamená, uznat velký přínos národu odbojové skupině bří. Mašínů. Debaty o tom, kdo a co, nebo jak v jejich případě, jsou jen pro hlupáky a komunisty. Mrtví byli ozbrojeni a byli buď přímo zapojeni v represivním režimu, který vyhlásil občanskou válku, nebo s ním kolaborovali.

Závěrem je jasné, že falešný antikomunismus fašistů z TOP 09 je domluvený s těmi vlivnými komunisty, kteří vše řídí z povzdálí a v listopadové frašce ustoupili do pozadí. Není mířen proti komunismu, ale na obranu komunistů a socialistických pomatených myšlenek. Tito Štětinové a jiní opravdový antikomunismus zesměšňují, ztrapňují, tím že se tváří jako antikomunisté, ač jsou komunističtí kolaboranti.