Když coury běhny děvkami nazývají

Původně jsem nad tím chtěj jen bezvýznamně mávnou rukou, ale když jsem na facebooku viděl tento shluk citátů: ,,Berlusconi promrdal čas na reformy”… ,,hehehe… to je v prdeli”… ,,smutný konec Nečasovy vlády se na nás lepí jako hovno na košili” … ,,Hovno měl pod kontrolou – a taky mít nemohl” (jakože Vondra) … ,,S odpuštěním, když je člověku přes sedmdesát, tak si přiznává, že nemá oči na prdeli” …. to jenom tak namátkou. Kdy Jarda Polanský 1. zástupce šéfredaktora Parlamentních listů k tomu, co citoval, dodal: „Autorem výroků fakt není Zeman.“

Největší sprosťák české politiky

Největší sprosťák české politiky

Nemusel jsem přemýšlet, kdo je autorem těchto výroků, jelikož „pazdeří k prdeli“, nebo „já ty rakouský magory znám“, či „pedofil v dívčí škole“ anebo „plná kaťata“, tak to je přeci ta noblesa sama, která se veřejně vystavuje s kurvičkou, která někde v hospodě na stole předváděla lesbickou lásku. Tak toho Schwarzenberga česká média hájí za každou cenu.

Zajímalo by mne, co by se stalo, kdyby Karla Sch. přistihli, jak onanuje v parku u Hlavního nádraží v Praze? Vysvětlili by to tak, že je to politický projev a demonstrace proti Putinovi, když vlastně dementní Karel ukazuje okolí toho “Putina,” kdy toto označení na Ukrajině vesele schvaloval a snad i použil.

Když Zeman něco nazve pravým jménem, tedy spíše něco přeloží z angličtiny do češtiny, aby bylo zřejmé, o čem se mluví, tak si novináři spletou ústa s řitním otvorem a rovnou tlamami kálí.