Já k volbám půjdu! A budu volit Občanskou konzervativní stranu

Vždy jsem chodil k volbám, jen jednou jsem udělal výjimku a to v případě, kdy nebylo koho volit a to byly poslední prezidentské volby, které byly prvně volbou lidu. V prvním kole jsem se zúčastnil a švejkovsky hodil lístek pro nekandidujícího Václava Klause. K druhému kolu jsem jít nemohl. Prostě tam nešel hodit ani jeden. Nazvracel bych jim plnou urnu zvratků, při představě, že tam házím lístek pro Zemana nebo pro Schwarzenberga. Problém s tím, že bych neměl, koho volit jsem vyřešil už při loňských předčasných volbách. A jsem s tím řešením spokojen.

Kandidát, kterého znáte. Radek Velička

Kandidát, kterého znáte. Radek Velička

Vždy jsem se angažoval ve věcech, které se týkají mne a mého okolí. Nejen psaním, ač i otevírat oči je důležitá práce, ale i práci přímo v politice. Nejprve aktivní účastí na kampaních a jak mi umřela strana, kterou jsem vždy volil a podporoval, to co z ní zbylo je už jen spěšné a hnusné torzo. Pak přišla první kandidatura a to bylo právě v minulých volbách do Sněmovny. Dnes kandiduji také.

Do Evropského parlamentu kandiduji jako člen Občanské konzervativní strany (OK Strana), kdy se budu zasazovat za evropské tradice a české zájmy. Za likvidaci politické korektnosti, multikulti. Budu bránit jako vždy, aby nadále docházelo k islamizaci Evropy a přijetí EURa v ČR. Pro mne je rodina, jen taková, která je tvořena tátou, mámou a dětmi, tedy přirozená, která se může reprodukovat. Jsem proti homosexualismu a jiným deviacím.

Volte Občanskou konzervativní stranu, kandidátka č. 37. Volte Radka Veličku. To jsem já. Znáte mne. Na své vlastní přání a svým smyslem pro recesi jsem se nechal umístit až na poslední místo kandidátky. Takže si mne tam najděte. Já pak budu vědět, že každý preferenční hlas byl upřímný, když jste si mne našli.