Porazí konzervativní Hofer extremistu a údajného pedofila Bellena?

Dne 11/9 byl zlomový pro Spojené státy, kdy Donald John Trump převálcoval Hillary Diane Clinton, které nepomohlo ani to, že pro ni miliony přivandrovalců do Spojených států hlasovalo nelegálně. Rakouské prezidentské volby se dnes (12/4) opakují, jelikož byly také zfalšovány.

Radek Velička

Radek Velička


V Rakousku falšování ve prospěch levicového fanatika, zeleného extremisty a údajného pedofila Alexandra Van der Bellena dopadlo tak, že byl vyhlášen jako vítěz. Ale podvod byl do očí bijící, tak podala rakouská strana pro lidi se zdravým rozumem FPÖ (Svobodná strana Rakouska) žalobu a výsledky druhého kola prezidenta byly zrušeny a volby se musejí opakovat a to v druhém náhradním termínu.

Prý nelepící obálky, první odklad, pro falšování voleb korespondenčními hlasy. Tímto způsobem byly zfalšovány první volby v Rakousku. Budou v Rakousku zase odpůrci demokracie z tábora Van der Bellena opět podvádět?

Dnes Rakousko rozhodne o své budoucnosti, zda bude mít v čele agenta německé, totalitní, bolševické, zločinecké organizace Stasi, extremistu, ekoteroristu Van der Bellena nebo slušného a čestného prezidenta Norberta Hofera. Bůh ochraňuj Rakousko.