Už je to tady. Policejní totalita posvěcená BIS. Pecina má volné ruce jak šikanovat občany

Pololetní zpráva o extremismu Bezpečnostní informační služby (BIS) je psána jako na objednávku ministra Peciny, ten se nechal na návštěvě Českých Budějovic slyšet, že proti jakémukoliv svobodnému vyjádření občanů, které se mu nebude líbit, bude tvrdě zasaženo. BIS mu ve své zprávě dává za pravdu, tím že občanskou nespokojenost označila za nebezpečnější nežli neonacisty, DSSS a další levicové extremisty. O tom, že zpráva je účelová svědčí tako to, že v ní nejsou zmínění komunisté, kteří se k radikalismu otevřeně hlásí.

BIS ve své pololetní zprávě uvádí: „Běžných občanů se totiž nejvíce dotýká drobná nedostatečně řešená kriminalita či narušování veřejného pořádku v blízkosti jejich obydlí. Pokud dojde i k menšímu impulsu, jsou jejich každodenní problémy a z nich vyplývající frustrace v kombinaci s latentním anticikanismem ventilovány a ústí v radikálnější projevy.“

A na základě toho bagatelizuje nebezpečnost DSSS a podobných uskupení: „Protiromské nálady části společnosti se pokusili využít i pravicoví extremisté. Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) dne 22. června 2013 v Duchcově uspořádala demonstraci, které se zúčastnilo zhruba tisíc osob, z nichž zhruba polovina patřila k DSSS. Přes relativně vysokou účast se jí ale nepodařilo situace využít k získání vyšší popularity. Při demonstracích v Českých Budějovicích se již neangažovala.“

Úřady už započaly potlačovat lidská práva, kdy znemožňují občanům svobodně se shromažďovat a demonstrovat svou nespokojenost se stavem sociálního soužití a stavu společnosti, kdy menšina utlačuje většinu a nechá se ještě většinou živit. Nepovolená demonstrace ve Frýdku-Místku, zakázaná demonstrace v Českých Budějovicích to jsou první důkazy. Dále sice povolená demonstrace ve Vítkově, ale účastkům bylo vzkázáno, že pokud bude třeba, tak bude na nich uplatněna policejní síla, předpokládejme, že patrně demonstrativně.

Jedná se o jasný vzkaz státu občanům, držte ústa a krok, Vaše práva nejsou dovoleny, jelikož jsou zakázány. Nesmíte svobodně myslet, nesmíte se svobodně shromažďovat, nesmíte se svobodně projevovat, když je to proti stanovené politické korektnosti. Tedy pokud otevřete zakázané téma, tak budete zmlácení policií, bude proti Vám použitá policejní represe a šikana státu, případně i uvěznění. Ale to tady už bylo a není to tak nedávno. Národe, plakej, svoboda umřela.